Перелік всіх новин

Британські жінки купляють все більше сексу

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЗгідно останніх досліджень жінки Британії купляють все більше сексу ніж коли-небудь раніше.

За даними проекту "Жінки, що купляють секс послуги у СК" жінки, що платять за секс належать до практично всіх вікових категорій та класових груп і головною причиною цьому є те, що у них все менше часу для нормальних стосунків.

Дослідники з Університету Ланкастер та Метропольського Університету Манчестера провели опитування 21 ескортної агенції і для продовження та поглиблення своїх дослідів шукають більшу кількість жінок.

Дослідниці, Доктор Сера Кинґстон та Доктор Наталі Геммонд дослідили, що кількість профілів чоловіків, котрі рекламуються у мережах та інших засобах інформації зросли від 5246 у 2010 році до 15732 у цьому році.

За цей самий період кількість профілів жінок зросла від 11056 до 28614.

Доктор Кинґстон каже, що: "Ми виявили ряд фактів, котрі нас вражають, але ми все ще мусимо зробити багато роботи. Нам потрібно глибоко вивчити мотивацію та враження жінок, котрі користуються ескортними агенціями. Ми хочемо знати коли вони купують секс, кого вони обирають і як вони забезпечують безпеку цього виду статевих стосунків".

Широко відомо, що доволі велика кількість британок їздять у відпустки в країни Сходу та Африки з метою купівлі сексуальних послуг. Найпопулярнішими серед країн є Туреччина та Єгипет. Подібні статті:

За секс з 15-річним на шість років за ґрати За секс з 15-річним на шість років за ґрати5.03.2021джерело: http://www.independent.co.uk