go home

13.06.2021 - 10:17

Неділя, 13 червня 2021 - 10:17

Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ

Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ
Поширити у: f   t   Whatsapp

Британський часопис London Economics повідомляє про те, що домашні справи СК ще більше посилюють ворожість до громадян країн Європейської Унії в тім, що від початку липня вимагатимуть додаткових документів у випадку плані започаткування шлюбів цими громадянами.
Найостанніші настанови домашніх справ щодо розслідування шлюбів показують, що від першого липня цього року громадяни ЄУ, котрі не мають статусу поселенців або чиї заяви на цей статус ще не було розглянено, і котрі мають плани одружитись у Британії, потрапляють у катеґорію розслідувань фальшивих шлюбів, тобто їх справами тепер додатково будуть займатись орґани аналізу правдивості шлюбу.

Це означає, що європейські громадяни будуть змушені виробляти особливу візу з метою одруження (marriage visitor visa), якщо вони мандрують у СК з метою одруження чи встановлення цивільного партнерства.

У самих домашніх справах наразі не дають жодних коментарів.

За нині:Читайте також:

Черга азюлянтів зросла у 10 разів Черга азюлянтів зросла у 10 разів2.07.2021
IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ1.07.2021
Без європейських водіїв пропадня Без європейських водіїв пропадня25.06.2021
Шотландія все одно ґарантуватиме європейцям їх права Шотландія все одно ґарантуватиме європейцям їх права24.06.2021
Виборці карають Торі за Брекзит Виборці карають Торі за Брекзит19.06.2021
Брекзит : нова суперечка у нагородженні Брекзит : нова суперечка у нагородженні17.06.2021
Президент застеріг не бавитися з мирним процесом Президент застеріг не бавитися з мирним процесом10.06.2021
Ґрафство подало в суд на Домашні Справи Ґрафство подало в суд на Домашні Справи6.06.2021
Уряд змінив зелений перелік Уряд змінив зелений перелік3.06.2021
Патель планує підступний податок на працівників NHS Патель планує підступний податок на працівників NHS3.06.2021
Видатний брекзитер вже закликає дати європейцям дозволи на працю Видатний брекзитер вже закликає дати європейцям дозволи на працю2.06.2021
З європейців будуть стягувати гроші за в'їзд З європейців будуть стягувати гроші за в'їзд30.05.2021
Понад трьом тисячам відмовлено в'їзд у Британію Понад трьом тисячам відмовлено в'їзд у Британію28.05.2021
Туристи різко засуджують британських прикордонників Туристи різко засуджують британських прикордонників27.05.2021

Дописи:

В неділю, 04 липня 2021, Вікторія Донських написали:
Я надіслав електронну пошту Дрігбіновії три дні тому, бо прочитав у дописі в блозі з коментаря дами з Коростишева, що Дрігбіновія змогла повернути колишню любов та любов та відновити довіру у стосунках. Мене звуть Вікторія Донських з Луцька. Кілька років тому я вийшла заміж за пана Донських, який за фахом є лікарем. Ми були так закохані, що ми обоє поділяли все спільне, і у нас був маленький хлопчик, ми прожили тихе і солодке життя, але щось сталося чотири місяці тому. Мій чоловік прийшов додому пізно ввечері. Майже три тижні мій чоловік не повертається з роботи до 23:09. і цього не повинно було бути, я скаржився і дивувався, чому запізнення, яке він виправдовує, це через його роботу. Я був так стурбований, і мені потрібно з’ясувати, які проблеми насправді. Я дізналася, що мій чоловік підтримував стосунки з жінкою поза його офісом. Обидва працюють разом в одній компанії, з якою я зіткнувся зі своїм чоловіком, але він заперечив, через кілька днів це було гірше, ніж будь-коли, коли мій чоловік спав надворі, з того часу я зрозуміла що щось не так, тому що я ніколи не робив нічого, щоб нашкодити йому, так чи інакше я ділюсь з ним усім, маю на увазі все, тому я вирішив зв'язатися з Dr.igbinovia, коли я читав з коментарів до публікацій в Інтернеті, як Drigbinovia формує любов назад і довіру у стосунках, про які я прошу за допомогою через Повідомлення, яке я надіслав йому на його WhatsApp +12162022709 та його Пошта doctorigbinovia93@gmail.com. Через кілька годин я отримав відповідь із надісланого мною листа. і він сказав, що я в потрібному місці, щоб він міг допомогти мені повернути мого чоловіка, тому я вирішив спробувати йому, я вірю, і я намагаюся, лише через кілька днів після того, як заклинання любові в повітрі зателефонував мені чоловік по телефону і сказав, що сьогодні буде вдома, я був шокований, відразу ж біля дверей був мій чоловік Андерсон. Я був здивований, коли він побачив, як він став на коліна, щоб вибачитися за те, що зрадив мене і недавно спав. Я помітив, що обід заклинань любові був на роботі, завдяки доктору Ігбіновії за його чудові сили. Це справді потужне заклинання. Я знаю, що так багато шлюбів переживають подібну кризу відносин, перестають плакати або просити вашого чоловіка повернутися. Просто зверніться до цього духовного вчителя доктора Ігбіновія. Він допоможе вам повернути свою любов, і ви будете щасливі як ніколи. Це працює для мене, і я знаю, що буде працювати і для вас.

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju