go home

01.07.2021 - 10:27

Четвер, 01 липня 2021 - 10:27

IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ

IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ
Поширити у: f   t   Whatsapp

Після того, як опівночі офіційно завершився термін подачі громадянами країн ЄУ заяв на отримання статусу поселенців, Незалежний Орґанізація Відстежування (Independent Monitoring Authority), яку було засновано після виходу СК з ЄУ з метою відстежування та захисту прав громадян ЄУ у СК, застерігає британських працедавців проти можливого звільнення європейських працівників, котрі ще не отримали статусу поселенців, в тім, що такі звільнення будуть незаконними.
За повідомленням британського Ґардіан, на кінець червня у британських домашніх справах утворилися значні корки через накопичені заяви на отримання статусу поселенців через надто великий наплив заяв в останні дні перед закінченням терміну реєстрації.

В орґанізації захисту прав громадян ЄУ, скорочнено IMA (ай ем ей), нагадали, що 30 червня цього року є не останнім днем отримання статусу, а останнім днем подачі заяв на його отримання і відтак працедавці, котрі за повідомленнями преси, напередодні погрожували громадянам ЄУ, що якщо ті не матимуть статусу, то їх буде звільнено, не можуть почати звільнювати таких громадян просто через те, що вони ще не мають цього статусу.

Багато заявників стверджують, що чисельні намагання подати заяви в онлайн режимі упродовж останніх днів були просто неможливі і головним чином через провали кволих урядових серверів, а коли вони намагалися додзвонитись на телефони урядової допомоги, то окремим з них доводилось чекати в черзі понад дві години закім хтось почне з ними балакати.

Головна директорка IMA, пані Kathryn Chamberlain, каже, що якщо громадянам ЄУ погрожують будь-якими діями з причини неволодіння статусом поселенців та з взагалі з будь-яких інших причин, то їм потрібно звертатись за допомогою до її орґанізації.

IMA є орґанізацією, яку було засновано центральним урядом СК згідно з угодою про відчуження з метою відстежування дотримання та захисту прав громадян країн ЄУ.

Інтернет сторінка орґанізації розташовується за адресою: ima-citizensrights.org.uk.

Бюро орґанізації розташовується за адресою:

Independent Monitoring Authority
3rd Floor Civic Centre
Oystermouth Road
Swansea 
SA1 3SN

За нині:Читайте також:

Уряд розслабив години водіїв вантажівок Уряд розслабив години водіїв вантажівок7.07.2021
Зарплати зростають на більше ніж 25% Зарплати зростають на більше ніж 25%2.07.2021
Перевірки знову відтерміновано Перевірки знову відтерміновано1.07.2021
Шотландія все одно ґарантуватиме європейцям їх права Шотландія все одно ґарантуватиме європейцям їх права24.06.2021
Без європейських водіїв пропадня Без європейських водіїв пропадня25.06.2021
Брекзит : оператори оголошують про плату за роумінґ Брекзит : оператори оголошують про плату за роумінґ24.06.2021
Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ13.06.2021
Увійшли в дію вакцинні паспорти Увійшли в дію вакцинні паспорти12.06.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju