Щоправда відповідь уряду Франції дещо м'якша і стосується тільки невакцинованих.
Від неділі, 18 липня, всі, що прибувають на територію Франції з території Анґлії та Уельсу і якщо вони ще не були провакциновані, змушені показати неґативний тест на коронавірус, який не є старшим за
24 години.
Раніше ця вимога була 48 годин.
Проте, варто наголосити, що люди, котрі мандрують з території СК до Франції і котрі вже отримали обидві дози вакцин Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca чи Johnson & Johnson, від неділі, 18 липня, цілковито
звільнені від будь-яких тестів на коронавірус.
В уряді Франції також сказали, що ніяк не годні зрозуміти причин запровадження карантину урядом СК.
Проте, переважна більшість британських та іноземних журналістів кажуть, що однією з вагомих причин є вельми неґативні результати Брекзиту, які все більше б'ють по Британії та особливо в тім, що дуже багато британських компаній, разом зі своїми статками, переносяться на континент і особливо у Францію аби уникнути зайвої бюрократії та зайвих проблем і в уряді СК від цього дуже лютують.
Кілька днів тому почали також надходити повідомлення й про те, що багато британських компаній перевізників вже також планують або повністю переїхати до Франції або відкрити там додаткові бюро через все більшу нестачу водіїв у Британії.
Такі переїзди можуть дозволити цим компаніям безпроблемно наймати на роботу європейських водіїв, котрі потім зможуть курсувати на Британію і по Британії. Але наразі не до кінця зрозуміло, як мають працювати подібні схеми.
Це, звичайно ж, означає, що податки на зароблені прибутки підуть у кишеню уряду Франції, а не уряду СК, що створює дуже кумедний прецедент в тім, що перевізники, які возитимуть товари по Британії, між складами супермаркетів та крамницями, платитимуть податки у французьку казну і навіть попри те, що всі гроші було насправді зароблено на території Британії.
Також, минулого тижня японський виробник авто, компанія Нісан, повідомила, що будуватиме на території Британії ґіґазавод з виробництва батарей для електромобілів, що дуже сильно рекламувалось паном Джонсоном, як перевага Брекзиту.
Проте, практично на другий день стало відомо, що компанія вирішила будувати завод у Британії, бо у центральному уряді СК дали їй принаймні 90 мільйонів фунтів (точної суми ніхто не знає) допомоги на будівництво цього заводу, тобто іншими словами британські платники податків дали Нісанові леґального хабаря аби той збудував завод, що має створити приблизно півтори тисячі місць праці у північній частині Анґлії.
І все тут ніби виглядає цілком нормально і вельми патріотично з боку уряду СК, але це якщо забути про той факт, що власником Нісану є саме французька компанія Рено (Renault), 15 відсотками якої володіє саме французький уряд.
Тобто з тих майже сто мільйонів фунтів для Нісану, десь біля 15 пішли також у французьку казну.
Світові аналітики все більше сходяться на думці, що найбільше від всіх країн від Брекзиту виграє саме Франція.
Вчорашнє оголошення британського уряду є добрим прикладом того, які великі прикрощі можуть спричинити дурні вчинки британських міністрів.
Багато людей вже покупляли були тести та квитки на пороми та на Євротунель, але тепер, за два дні, все це змушені скасовувати і ніхто не знає чи повернуть їм за це гроші і скільки.