На головну

18.07.2015 - 01:16

Суд визнав шпигунське законодавство уряду, як незаконне

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсУряд Сполученого Королівства заявив, що подаватиме апеляцію проти рішення Вищого Суду про те, що шпигунські повноваження, які дають поліції та шпигунським службам право прослуховувати телефонні розмови і отримувати доступ до інтернет даних мешканців Британії, є незаконними.

Вищий Суд став на бік законного виклику та визнав протизаконним "Акт про Збереження Даних та Особливі Слідчі Повноваження", котрий пройшов у Палаті Громад минулого літа.

Судді прийшли до висновку, що даний акт є несумісний з законодавством ЄС після того, як член Палати Громад від лейбористів, Том Уотсон разом зі своїм колегою від консерваторів, Дейвід Дейвисом, звернулись до суду за роз'ясненням сумісності та правомірності даного акту.

Проте, Міністр з Безпеки, Джон Гейз каже: "Ми цілковито не погоджуємось з цим рішенням і будемо подавати апеляцію. Дані комунікацій є не тільки критичними у розслідуваннях серйозних злочинів, але й також є фундаментальною частиною розслідування інших злочинів, котрі також мають значний вплив на такі злочини, як домагання, а також пошук зниклих людей, включаючи вразливих осіб, які планують самогубство.".

Він також каже, що, якщо уряд втратить апеляцію, то йому доведеться писати нове законодавство, яке вимагатиме судового перегляду та нової незалежної оцінки.

Член парламенту Том Уотсон (лейборист)
Подібні статті:
джерело: http://www.mirror.co.uk