Перелік всіх новин

Лейбористи підтримують проведення референдуму

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсДієва лідер лейбористів, панночка Harriet Harman, заявила, що Лейбористська партія офіційно вирішила виступити за підтримку проведення референдуму за вихід СК зі складу ЄС.

Гарріет Гармен заявила про це сьогодні у ранкові програмі "Ендрю Ма Шоу" на БіБіСі 1. Вона також сказала, що офіційна передвиборча позиція лейбористів змінилась після парламентських виборів, як зміна політики партії.

Про проведення даного референдуму має бути проголошено в середу у Королівській Промові на честь започаткування нового скликання британського парламенту. Промова міститиме головні напрямки та законопроекти новообраних парламенту та уряду.

Погодження лейбористів на проведення референдуму означає, що закон про референдум пройде у парламенті без жодних заперечень та зволікань.

Варто також зазначити, що пан Паскаль Лемі, колишній Генеральний директор Світової Організації Торгівлі, закликав Дейвіда Кемерона агітувати британців за те, аби вони проголосували за те, щоб залишитись у складі ЄС.

Сьогодні, у програмі на БіБіСі Радіо 4, "Світ у ці вихідні", пан Лемі сказав: "... британці завжди були болячкою в дупі і якщо вони вирішать покинути ЄС, то великої біди в цьому не буде". Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-32863749