На головну

19.07.2015 - 01:43

Лондонську поліцію розслідуватимуть за расизм

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Найбільша поліція Британії, Метрополітен Поліс (Met Police - поліція Лондона), запустила розслідування у звинуваченнях її офіцерів у расизмі через те, що було виявлено їх членство у зачиненій таємній групі Фесбук, на сторінках якої розповсюджувались расистські погляди та коментарі на різні етнічні меншини Британії та зокрема на Циганів та Ірландських Мандрівників.

Цигани та Мандрівники офіційно визнані, як етнічні меншини і будь-яка дискримінація проти них на території Британії суперечить законові.

Офіцерів поліції може бути піддано переслідуванню, якщо виявиться, що вони порушують чи порушували цей закон.

Перше посилання на цю групу у Фейсбук надійшло у квітні цього року після того, як один з її членів виразив занепокоєння з приводу коментарів учасників.

До цієї Фесбук групи входить приблизно три тисячі учасників, котрим вона слугує, як своєрідний неофіційний онлайн форум. До групи також належать офіцери поліції, котрі вже у відставці. Група є зачиненою від публіки і долучитись до неї можна тільки через запрошення учасників.

Окремі з коментарів було зроблено під час дискусій у березні про рішення БіБіСі пробачити Джеремі Кларксона та інших ведучих програми Топ Ґіа за образу Мандрівників, коли вони вживали слово "пайкі" (погане слово, яким обзивають Ірландських Мандрівників). Інші, подібні за змістом коментарі, також неодноразово подавались і раніше.

Один з коментарів, для прикладу, каже: "Я ніколи не думав, що пайкі можна образити. Я думав що у них просто відсутні всі нормальні людські почуття та думки... це тільки мої думки, які базуються на багаторічному досвіді стосунків з цими істотами.". Інший коментар також казав, що Цигани та Мандрівники живуть тільки на криміналі.

Дані коментарі вказують на те, що расистська культура дуже глибоко лежить у свідомості лондонських поліціянтів. Про це йдеться у формальній скарзі Комісарові Поліції Лондона, Сер Бернарду Гоґан-Гув, від добродійної організації з захисту циган, Рух Мандрівників.

Саме через цю скаргу лондонська поліція тепер мусить проводити дане расистське розслідування поведінки своїх офіцерів та інших працівників. Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk