Скасовуються всі тести для щеплених прибульців
go home

24.01.2022 - 17:35

Понеділок, 24 січня 2022 - 17:35

Скасовуються всі тести для щеплених прибульців

Скасовуються всі тести для щеплених прибульців
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Британські медіа повідомляють про те, що у центральному уряді оголосили про подальше послаблення обмежень, які стосуються в'їзду громадян на територію Анґлії з поза меж СК.
В уряді повідомляють, що додатково до скасування тестів перед в'їздом у СК, про які було оголошено 5 січня, від 04:00, п'ятниці, 11 лютого, усувається вимога для повністю провакцинованих мандрівників купляти 48-годинні тести на коронавірус після прибуття територію СК.

Пару тижнів тому уряд вже був скасував вимогу для прибульців мати неґативні тести перед в'їздом у СК.

Нинішнє оголошення означає, що тим з нас, котрі є повністю провакцинованими, від тепер не потрібно жодного тесту на коронавірус для прибуття на територію Анґлії з поза меж СК.

Ми маємо також розуміти, що чи нам потрібно буде мати неґативні тести перед тим, як виїздити з Анґлії, також залежатиме від чинних вимог тієї країни, у яку ми мандруємо.

Для прикладу Франція все ще вимагає для британців мати неґативні тести на Кóвид-19 перед в'їздом на свою територію, незалежно від того, провакциновані вони чи ні.

Для тих, що ще не взяли вакцини від коронавірусу, також було дещо послаблено правила в'їзду в тім, що їм вже більше не буде потрібно брати тест на восьмий день після прибуття.

Це означає, що непровакцинованим особам, перед прибуттям на територію Анґлії, буде потрібно брати тест перед прибуттям (pre-departure test) і мати вже куплений тест, який вони мають пройти ще на другий день після прибуття. Тобто два тести.

Разом з цим, всім, що прибуватимуть на територію Анґлії, все ще буде потрібно заповнювати онлайн форму розташування пасажирів (passenger locator form), але уряд обіцяє, що після 11 лютого ця форма має бути простішою.

З рештою країн СК ситуація наразі невідома, але варто очікувати, що вони також повністю дотримуватимуться вище поданих змін.

Минулотижневий звіт, який проводили Airlines UK та Manchester Airports Group, свідчить про те, що існують наукові підтвердження того, що чинні обмеження для повністю провакцинованих мандрівників можна вважати "справою минулого".

Додатково до цього, чинний керівник Heathrow Airport, пан John Holland-Kaye, сказав, що мандрівна індустрія Британії зможе повністю одужати та вийти з чинної кризи тільки після того, як буде усунено всі без винятку обмеження.

Нинішні новини:Читайте ще:

Прибульцям більше не треба заповнювати форми Прибульцям більше не треба заповнювати форми14.03.2022
Іспанія послаблює правила в'їзду Іспанія послаблює правила в'їзду11.02.2022
Оголошено про скасування всіх ковидних обмежень Оголошено про скасування всіх ковидних обмежень9.02.2022
Sainsbury's просить носити маски Sainsbury's просить носити маски26.01.2022
Скасовуються тести для прибульців Скасовуються тести для прибульців5.01.2022
Британцям радять залишити Україну Британцям радять залишити Україну24.01.2022
У Анґлії скасовуються обмеження У Анґлії скасовуються обмеження19.01.2022
Шотландія скасовує обмеження Шотландія скасовує обмеження18.01.2022
У Анґлії врізано термін карантину У Анґлії врізано термін карантину13.01.2022
Окремі компанії не стягуватимуть за роамінґ Окремі компанії не стягуватимуть за роамінґ10.01.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home