Урядóві кредити аби допомогти зі зростанням цін
go home

03.02.2022 - 19:26

Четвер, 03 лютого 2022 - 19:26

Урядóві кредити аби допомогти зі зростанням цін

Урядóві кредити аби допомогти зі зростанням цін
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Чинний канцлер СК, пан Ріші Сунак (на фото вище), оголосив, що переважна більшість британських господарств отримають кредити аби частково впоратись з просто жахливим зростанням цін на енерґоносії, яке входить в силу від початку цього квітня.
Канцлер оголосив, що на території всіх країн Британії, тобто всіх країн окрім П. Ірландії, більшість ґаздівств отримають кредитування у розмірі 200 фунтів аби дещо зменшити своє навантаження на оплачування енерґоносіїв, які від квітня дорожчають на 54%.

Попри те, що майже всі британські медіа називають цю допомогу знижкою на сплачування за енерґоносії, варто розуміти, що це не є ніяка знижка, а є насправді кредитом, який ми потім будемо повертати назад.

Це урядове кредитування радше за все буде безвідсотковим.

Ці 200 фунтів ніхто нам в руки не дає, а замість того, в розрахунку на кожне ґаздівство, від жовтня цього року, ми отримаємо від своїх енерґопостачальних компаній ціни на енерґоносії, які будуть на 200 фунтів за рік нижчими від тих, які ми почнемо платити від квітня.

Потім, від початку наступного, 2023, року, упродовж наступних п'яти років, енерґетичні компанії братимуть з нас за енерґоносії на 40 фунтів на рік більше, аби за п'ять років повернути ці 200 фунтів назад в кишеню уряду.

Іншими словами, ми (кожне ґаздівство) в цьому році отримуємо 200-фунтовий кредит, який з нас упродовж наступних 5 років забиратимуть ті ж самі енерґетичні компанії.

І тут не матиме значення, чи ми будемо залишатись з тим самим постачальником, чи переходитимемо до іншого.

Окрім цієї "допомоги" канцлер також оголосив про отримання знижки на комунальний податок (council tax) для кожного ґаздівства у розмірі 150 фунтів.

Ці 150 фунтів, які ми маємо отримати, як знижку, під час нарахування нам комунального податку (council tax) на наступний фінансовий рік, тобто від початку квітня, вже є реальною знижкою, тобто яку не потрібно буде віддавати у майбутньому.

Ця допомога має назву council tax rebate і є фактично одноразовою допомогою, яка стосуватиметься тих ґаздівств, котрі розташовані у смугах комунального податку (council tax band) від А, B, C та D.

Якщо Ви хочете знати у якій смузі комунального податку розташоване Ваше чи будь-яке інше помешкання, то Ви можете зайти на сторінку уряду та ввести там потрібний поштовий індекс і клацнути чи тицьнути на кнопку Search, після чого буде показано Вашу адресу, а в другій колонці таблиці (Council Tax band) буде показно Вашу смугу комунального податку. Третя колонка показує, до якої місцевої ради належить Ваше помешкання.

Дана сторінка розташована за адресою: tax.service.gov.uk/check-council-tax-band

Нинішні новини:Читайте ще:

Шахраї намагаються отримати наші банківські дані Шахраї намагаються отримати наші банківські дані16.04.2022
Зростання зарплати мінус 0,8% Зростання зарплати мінус 0,8%15.02.2022
Економіка зростала краще ніж очікували Економіка зростала краще ніж очікували11.02.2022
Банк Анґлії знову підвищив відсоткову ставку Банк Анґлії знову підвищив відсоткову ставку3.02.2022
Наші рахунки зростають на 54% Наші рахунки зростають на 54%3.02.2022
Найстрімкіше зростання цін за декаду Найстрімкіше зростання цін за декаду2.02.2022
Уряд викинув на вітер ще 9 млрд Уряд викинув на вітер ще 9 млрд2.02.2022
Розташування міґрантів коштує майже 5 млн щоденно Розташування міґрантів коштує майже 5 млн щоденно2.02.2022
Або працюйте не за фахом, або санкції Або працюйте не за фахом, або санкції27.01.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home