На головну

24.07.2015 - 13:43

Сотні мігрантів щоночі проникають у Євро тунель

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВиявлення сотень мігрантів у терміналах компанії Юротанел з французького боку вже стало щоденним явищем.

У п'ятницю обслуговування пасажирських та товарних перевезень знову проходить з великими затримками. До цього також потрібно додати той факт, що у цей день надзвичайно велика кількість людей намагається їхати у відпустку.

За непідтвердженими даними на даний час біля французького порту Калей накопичено приблизно 5 тисяч нелегальних мігрантів, чиєю метою є будь-якою ціною перебратись на територію СК.

Працівники компанії Юротанел щовечора викликають поліцію, аби ті забирали нелегалів, котрі намагаються ховатись у товарних та пасажирських вагонах, на них та під ними.

Директор компанії з публічних стосунків, Джон Кіфе, каже, що з периметру огорожі тунелю щоночі здіймають сотні людей.

Він зокрема каже, що: "Ми мусимо усвідомлювати те, що маємо справу з бандами, котрі намагаються заробити на переправі нелегалів до СК і постійно вигадують та пробують різні тактики переправи людей. Ці банди дуже добре організовані та доволі непогано координують свою діяльність.".

Збільшення числа мігрантів під берегами Британії відбувається через їх збільшену активність у Середземному морі, де також активно діють організовані групи з транспортування нелегалів до берегів ЄС.Подібні статті: