Уряд оголосив про дати скасування решти обмежень
go home

21.02.2022 - 18:35

Понеділок, 21 лютого 2022 - 18:35

Уряд оголосив про дати скасування решти обмежень

Уряд оголосив про дати скасування решти обмежень
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Нинішнього вечора чинний британський прем'єр-міністр, пан Бóрис Джонсон, офіційно повідомив у Палаті Громад про те, що від четверга, 24 лютого цього року, на території Анґлії скасовуються всі обмеження, які було у різні часи запроваджено у Анґлії упродовж останніх двох років.
Це означає, що від цього четверга скасовуються вимоги необхідності десятиденного самоізолювання, коли особа підхопила Кóвид-19, тобто від того дня тільки ми самі будемо вирішувати, виходити нам з Кóвидом з оселі і передавати його іншим, чи ні.

Пан Джонсон каже, що на його думку вже настав час для анґлійців брати на себе всю відповідальність за свої власні вчинки.

Щоправда, він не сказав, як ця власна відповідальність має працювати на практиці, коли хтось завчасно помирає від того, що ми з Кóвидом пройшлися по багатьох місцях інфікувавши ним багатьох людей, окремі з яких від цього вмиратимуть.

Добра тут новина та, що ні нас, ні самого пана Джонсона, чий уряд власною халатністю довів націю до завчасного вимирання від Кóвиду вже понад 182 тисяч людей, ніхто за ґрати не кине.

Правда тут звичайно ж та, що Брекзит вельми значно спорожнив канцлерові кошики і уряд пана Джонсона продовжує злиденіти. А 500 фунтів, котрі виплачувались кожній особі, яка має малі доходи і яка самоізолюється, будуть панові Джонсонові вельми помічними, бо відразу після оголошення завершення необхідності самоізоляції, пан Джонсон також оголосив, що уряд, також від цього четверга, припиняє й цю допомогу, яка надавалась особі за 10-денний термін самоізоляції.

Державні лікарняні, зараз десь 96 фунтів на тиждень, при необхідності працівника чи працівниці самоізолюватись, будуть діяти ще тільки місяць. Тобто, якщо ми вирішили самоізолюватись і хочемо отримати за це державні, тобто мінімальні лікарняні, то ми це можемо робити тільки до 24 березня. Після цього за самоізоляцію ніхто лікарняних нам платити не буде, хіба що наша компанія чи фірма надто добра і вирішить платити нам з власної кишені.

Від нині, 21 лютого також скасовуються вимоги виконувати тести для осіб, які можуть мати симптоми коронавірусу.

Від четверга, 24 лютого, люди, які отримують позитивний результат на коронавірус, не зобов'язані самоізолюватись, тобто не зобов'язані сідати на карантин.

Від 1 квітня скасовуються будь-які безкоштовні тести на коронавірус для населення. Від цієї дати, якщо Ви хочете пройти тест на коронавірус, то Ви будете змушені за нього платити з власної кишені, або з кишені Вашої фірми, якщо вона на це погодиться.
Проте, тим, кому вже за 75, уряд надаватиме безкоштовні тести, якщо у них з'являться симптоми.

Головною причиною такого, надто завчасного, скасування обмежень, більшість журналістів називають те, що пан Джонсон всіма можливими шляхами намагається відвоювати собі назад прихильність британців аби будь-яким чином врятувати свою посаду і якомога довше протриматись у кріслі прем'єра.

На території інших країн СК, тобто Шотландії, Уельсу та П. Ірландії, вище згадані обмеження будуть чинними ще упродовж принаймні двох місяців, після чого уряди цих країн прийматимуть подальші рішення.

Нинішні новини:Читайте ще:

Шотландія оголосила дати скасування обмежень Шотландія оголосила дати скасування обмежень22.02.2022
Інфляція продовжує зростати Інфляція продовжує зростати16.02.2022
Зростання зарплати мінус 0,8% Зростання зарплати мінус 0,8%15.02.2022
Франція скасовує тести Франція скасовує тести12.02.2022
Вечірок не розслідували, бо про них ніхто не балакав Вечірок не розслідували, бо про них ніхто не балакав11.02.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home