Українцям дозволено привезти окремих родичів
go home

01.03.2022 - 17:50

Вівторок, 1 березня 2022 - 17:50

Українцям дозволено привезти окремих родичів

Українцям дозволено привезти окремих родичів
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Чинний британський прем'єр, пан Джонсон та його соратниця, чинна домашня секретарка, пані Патель, потрапили під вельми значний вогонь домашніх журналістів через те, що СК на даний час відмовляється притулити у себе українців, що втікають від нападу рускої нації.
За словами журналістів чинний британський уряд, який має дуже велику недружність до будь-яких міґрантів, виявився також і найменш дружнім до українських біженців, якщо порівняти зі всіма іншими країнами Європи.

Все, на що спромігся чинний британський уряд з огляду на надання притулку українським міґрантам, це на те що українці, котрі зараз мешкають у СК, отримують право привезти до себе негайних або безпосередніх членів своїх сім'їв (immediate family members).

Проте, це право стосується тільки тих українців, які мають право на постійне помешкання у СК (settled status).

Згідно з чинними настановами уряду СК, безпосередні члени родин українців, котрі мають право на постійне помешкання у СК (settled status), мають право подати заяви на отримання сімейних віз (family migration visa) безкоштовно у консульствах СК у Лємберзі (Ґаличина - руска та польська назва - Львов) та у консульствах інших країн.

Право на отримання таких віз мають дружини чи чоловіки, або цивільні партнери (котрі мешкають разом принаймні 2 роки), батьки або опікуни та діти у віці до 18 років.

Зауважте, що дідусі та бабусі, сестри та брати, під цей дозвіл не потрапляють.

У Європейській Унії вчора звернулись до проханням до СК аби діяти разом у питанні надання притулку українцям та запропонували аби на території СК та ЄУ всі без винятку українці отримали право трирічного безвізового перебування без потреби подавати на статус біженців та з можливістю подальшого продовження цього перебування.

Проте, британський уряд відмовляється надати будь-який інший, повний притулок українцям.

Але особисто пан Джонсон все одно в неділю ввечері дуже вперто у своїй розмові з журналістами заявляв, що Британія є найдружнішою до українців нацією, що виявляється його черговою брехнею, яка спрямована на його базових прихильників-брекзитерів, котрі кишать ненавистю до практично всіх європейських націй.

Саме це дуже добре демонструє величезну прірву у відношенні до українців, яка існує між британцями та іншими європейськими націями.

Чи вже затверджено можливість трирічного вільного перебування українців у Європі, ще наразі не відомо, але відомо, що рішення вже було узгоджено очільниками країн ЄУ та буде прийняте або нині, або завтра.

Варто наголосити, що Європа виявилась надзвичайно дружньою та привітною до українців. Всі без винятку європейські нації, окрім анґлійців, погодились надати українцям практично необмежений притулок, і це не тільки країни Європи, але й також самі європейські реґіони, тобто області, кантони землі та префектури.

Багато німецьких земель ще в суботу індивідуально оголосили, що українці можуть залишатись на їх території практично постійно. Їм просто буде потрібно кожні 90 днів оновлювати свій статус у місцевих орґанах влади.

Чинна тіньова, тобто опозиційна секретарка домашніх чи внутрішніх справ СК, пані Іветте Купер (лейбористка), дуже різко розкритикувала уряд Джонсона і сказала, що для британців така політика уряду має бути "неабияким соромом".

Якщо Ви вирішите оселитись на території німецькомовних народів та маєте проблеми з мовою, то можете звертатись до сайту ресурсів з вивчення німецької за адресою: lysaks.com/deutsch/

А якщо Вам потрібен швидкий старт у німецькій від самого нуля, то завітайте на: Швидкий старт з Мішелем Томасом.

Варто також зазначити, що Республіка Ірландія (південна) вже оголосила про безвізовий в'їзд українців на свою територію.

Через те, що між Республікою Ірландія та Північною Ірландією, яка є частиною СК, не існує жодних кордонів, це означає, що українці, діставшись до Ірландії південної, можуть далі з неї мандрувати без жодних обмежень по всій території Сполученого Королівства.

Тим часом, згідно з повідомленням британських ЗМІ, представники України нині прибули на українсько-бялоруский кордон для ведення перемовин з тваринами.

Також, чинна президентка Єврокомісії, пані Урзула Фон диа Ляєн, оголосила в неділю, що ЄУ виділить багатомільйонну допомогу на придбання та постачання різних типів озброєння Україні. Розмір допомоги від тільки самої Єврокомісії, як плата за зброю, складає понад 500 мільйонів євро, полюс ще 15 мільйонів також гуманітарної допомоги Україні. Ця фінансова допомога є додатковою до тієї, яку вже надають майже всі європейські країни.

Британські ЗМІ також повідомляють, що курс руского рубля впав до найнижчого за всі часи його існування, а руский центробанк зранку підвищив базову відсоткову ставку про кредитах відразу до 20% річних.

Варто також наголосити, що такою шаленою підтримкою з боку європейців до України, до цього часу за всю історію не користувалася жодна європейська нація. Всі без винятку країни Європи надають українцям дуже значні допомоги, як збройні, фінансові, так і гуманітарні. Навіть Швейцарія, яка ніколи за історію свого існування, не жертвувала своєю нейтральністю, в понеділок нею таки пожертвувала і оголосила свою повну підтримку Україні та долучення до санкцій ЄУ.

Але якщо українці й насправді хочуть стати європейцями, то вони мусять цю європейськість, тобто всі цінності, які сповідують європейські народи, і які є майже рівно протилежними до цінностів рускава міра, міцно та глибоко закарбувати у свої голови.

Без європейської свідомості в голові, європейцем чи європейкою ми ніколи не станемо.

Додано 01.03.2022, о 17:50:

Після тривалої критики, в уряді пана Джонсона повідомили, що розширили катеґорії українців, котрі мають право приїхати з України до своїх родичів у СК, таким чином, що українці у Британії, можуть тепер привезти до себе з України не тільки батьків та дітей до 18 років, але й також і бабусь, дідусів, братів, сестер та дітей у віці понад 18 років.

Додатково до цього, уряд також повідомив, що різні компанії СК тепер отримують право спонсорувати приїзд українців у СК.

Треба також розуміти, що заяви чинного британського уряду і реальність є вельми різними речами.

Чинна тіньова секретарка з домашніх справ, пані Івет Купер, повідомила про випадок, коли українка приїхала до своєї доньки у Францію, яка має статус постійної мешканки у СК, і коли вони вирішили їхати до Британії, то жінці відмовили у в'їзді, а натомість сказали, що їй потрібно подавати заяву на нормальну візу і навіть попри те, що її рідна донька має дозвіл на постійне помешкання у Британії.

Такі випадки непоодинокі і виглялає так, що уряд навмисне намагається зробити прибуття українських біженців до Британії якомога важчим, аби якомога менше їх сюди прибувало.

Разом з цим, вже є підтвердженою інформація про те, що українці, які не хочуть подавати на отримання статусу біженців (азюлянтів), зараз мають право на трирічне перебування на території будь-якої країни ЄУ.

Нинішні новини:Читайте ще:

Яких членів родини можна забирати з України до Британії Яких членів родини можна забирати з України до Британії6.03.2022
Українським біженцям дали дозвіл залишатись довше Українським біженцям дали дозвіл залишатись довше4.03.2022
Британці завернули москальські танкери Британці завернули москальські танкери4.03.2022
Британські супермаркети забрали руску водку Британські супермаркети забрали руску водку4.03.2022
Наші біженці отримують право працювати в країнах ЄУ Наші біженці отримують право працювати в країнах ЄУ4.03.2022
Ірландія скасувала всі візові обмеження для українців Ірландія скасувала всі візові обмеження для українців4.03.2022
Шотландія готова притулити українців Шотландія готова притулити українців26.02.2022
Дзвінок українця на LBC Дзвінок українця на LBC23.02.2022
Уряд оголосив руским пару санкцій Уряд оголосив руским пару санкцій22.02.2022
Зростання зарплати мінус 0,8% Зростання зарплати мінус 0,8%15.02.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home