Яких членів родини можна забирати з України до Британії
go home

Оновлено: 11.03.2022 - 19:10

Оновлено: П'ятниця, 11 березня 2022 - 19:10

Яких членів родини можна забирати з України до Британії

Яких членів родини можна забирати з України до Британії
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Британський уряд оприлюднив інформацію про те, яких саме членів родини та яким чином громадяни або постійні мешканці Британії мають право привезти до себе у СК по так званій сімейній схемі.
* Право на перевезення до себе родичів з України, окрім постійних мешканців (резидентів) та громадян СК, мають також і громадяни країн ЄУ, Ісландії, Ліхтенштайну, Швейцарії та Норвеґії, котрі мають так званий статус перед-поселенців (pre-settled status) і також особи, які мають статус біженців.

Члени сім'ї, що мають право прибути до Вас у СК з України, поділяються на три головні катеґорії:
- долучення або супроводження осіб, які мають на це право (*);
- безпосередні члени сім'ї осіб, які мають на це право (*);
- подальші члени сім'ї осіб, які мають на це право (*).


До катеґорії безпосередніх (immediate) членів сім'ї належать:
- Ваші чоловік або дружина (які є зареєстрованими в шлюбі не пізніше 1 січня 2022 року);
- Ваші цивільний партнер або партнерка (які є зареєстрованими у партнерстві мінімум 2 роки);
- Ваші тато;
- Ваші мама;
- Ваш син (до 18 років);
- Ваша донька (до 18 років);
- Ваші тато або мама, якщо Вам менше 18 років.


До катеґорії подальших (extended) членів сім'ї належать:
- Ваші діти (у віці 18 років та більше);
- Ваші батьки (якщо Вам 18 років та більше);
- Ваші бабуся;
- Ваші дідусь;
- Ваші онуки або онуки вашого чоловіка чи дружини;
- Ваші брати або сестри.
     додано 11.03.2022
- Ваші вуйки або цьотки;
- Ваші небожі;
- Ваші кузени (двоєрідні брати чи сестри);
- Ваші тесть та теща;
- Ваші свекор та свекруха;
- Ваші шваґри та братові;
- батьки Ваших свекра та свекрухи.


До катеґорії безпосередніх членів сім'ї подальших членів сім'ї (immediate family member of an extended family member) належать:
- чоловік, дружина або цивільні партнер/партнерка подальших членів сім'ї;
- діти у віці до 18 років подальших членів сім'ї;
- батьки тих, кому до 18 років і які є подальшими членами сім'ї;
- наречені або запропоновані партнери подальших членів сім'ї.

Також. Якщо члени Вашої сім'ї, котрі базуються у СК (*) є Вашими, або подальшими членами сім'ї Ваших чоловіка, дружини, цивільних партнера чи партнерки, наречених, чи запропонованих цивільних партнерів, то вони мали бути зареєстровані такими не пізніше 1 січня 2022 року.

Інші члени сім'ї також будуть розглядатись, але при умові, що вони мають виключні обставини (exceptional circumstances).


Якщо Ви вирішите привезти до себе осіб, вище перелічених катеґорій, то вони мають право на перебування у СК упродовж трьох років.

Подання заяви чи анкети на отримання статусу члена сім'ї є безкоштовним і їм за цією схемою, не потрібно також сплачувати додаткові плати за здоров'я.

Подавати заяву потрібно тільки онлайн, на наступній сторінці: https://apply.visas-immigration.service.gov.uk/apply-visa-type/ukraine-scheme-ooc?_ga=2.105617731.1917621000.1646576068-1866458529.1646576068

Вам потім запропонують побачення, радше за все у британському візовому центрі у польському місті Жешув (найближчий до України центр).

Перед тим, як оформляти заяву Вам потрібно ще здати відбитки пальців та найсвіжіше фото, які беруться у тому ж центрі.

Як не дурно воно звучить, але це означає, що Ви їдете до Жешува, у Вас беруть відбитки пальців та фото, потім ви заповнюєте онлайн заяву (за посиланням вище) і вже потім мабуть поїдете на побачення знову до того ж візового центру у Жешуві, після чого Вам можуть видати візу.

Є також можливість подання подібної заяви з середини СК, тобто, якщо Ваші родичі для прикладу приїхали через Ірландію. Проте, домашні чи внутрішні справи СК ще наразі не спромоглися видати настанови про те, як це робити, чи як це має виглядати. Обіцяють "незабаром".

На основі того, що права на цьому світі не дають, а беруть, то аби уникнути зайвої бюрократії, якщо Ваші вище перелічені члени сім'ї хочуть потрапити до СК за сімейною схемою, то спробуйте перевезти їх у СК будь-якими можливими шляхами, а вже потім тут на місці пробуйте їх зареєструвати. Їм радше за все в цьому не відмовлять. Головним тут є те, що закім Ви чи вони у Британії, вони завжди мають набагато більші шанси на дотримання прав владою СК, ніж коли вони поза межами.

Зауважте, що Вам не варто реєструвати їх, як біженців, бо тоді їх можуть повернути назад у безпечну країну, якщо вони приїхали з будь-якої європейської країни. Їх потрібно реєструвати просто, як членів сім'ї, за вище вказаною схемою перевезення членів сім'ї з України.

Якщо маєте питання, будь ласка, залишайте їх у дописах на дні цієї сторінки.

Нинішні новини:Читайте ще:

Візи у Шотландію отримали вже 570 українців Візи у Шотландію отримали вже 570 українців8.04.2022
Британці масово подають заяви на притулок українцям Британці масово подають заяви на притулок українцям15.03.2022
Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців13.03.2022
В Оксфорді почистили бидлівську церкву В Оксфорді почистили бидлівську церкву13.03.2022
Уряд дає гроші за розташування українських біженців Уряд дає гроші за розташування українських біженців12.03.2022
Нові подробиці про схему для українців без сімейних зв'язків Нові подробиці про схему для українців без сімейних зв'язків11.03.2022
Нарешті відкрито візовий центр у Франції Нарешті відкрито візовий центр у Франції11.03.2022
Візи для українців без здачі біометрики Візи для українців без здачі біометрики10.03.2022
Патель знову набрехала Патель знову набрехала8.03.2022
СК планує візовий центр у Кале СК планує візовий центр у Кале7.03.2022
Британці спромоглися видати українцям аж 50 віз Британці спромоглися видати українцям аж 50 віз7.03.2022
Ірландія скасувала всі візові обмеження для українців Ірландія скасувала всі візові обмеження для українців4.03.2022
Українцям дозволено привезти окремих родичів Українцям дозволено привезти окремих родичів01.03.2022
Українським біженцям дали дозвіл залишатись довше Українським біженцям дали дозвіл залишатись довше4.03.2022
Наші біженці отримують право працювати в країнах ЄУ Наші біженці отримують право працювати в країнах ЄУ4.03.2022

Дописи:

В понеділок, 07 березня 2022, Олександр запитали:
Які докази потрібно додавати для нареченої?
У вівторок, 08 березня 2022, Роксолана запитали:
Чи можна покидати країну напротязі терміну візи?
У вівторок, 08 березня 2022, Новини Британії написали:
Вітання, Роксолано. У самій схемі нічого про це не вказано. Це означає, що виїзд не заборонено, тобто можна, хіба що цю схему з часом "удосконалять", але це малоймовірно, від'як віза є звичайною візою на проживання, працю, навчання та інше. Тобто віза за сімейною схемою дає право на: "Перебування у СК максимальним терміном на три роки з правом на працю, навчання та доступ до державної допомоги.". "Successful applicants are given up to three years’ permission to stay in the UK, with the right to work, study and access public funds." Ці слова є на сайті парламенту СК, за адресою: Ukraine: UK immigration concessions Іншим свідченням про те, що Ви маєте право на виїзд з країни, є відсутність необхідності Вашої реєстрації у поліції, яке за звичай вимагає не виїзду за межі СК. Ось дослівно з чинних настанов, які покривають цю схему: Police registration Applicants to the Ukraine Scheme are not required to apply for police registration.
У вівторок, 08 березня 2022, Новини Британії написали:
Вітання, Олександре. Чинні офіційні настанови не зазначають, які саме документи потрібно подавати на в'їзд у СК по Сімейній схемі, як наречений чи наречена. Це означає, що потрібно телефонувати у консульства, що займаються цією схемою і справлятися прямо у них. Якщо Ви шукаєте центри у Польщі, то їх там тільки два: у Жешуві та Варшаві. Загальний для всіх номер телефону у СК: +44 808 164 8810 Адреса центру у Жешуві, який займається виключно візами за цією схемою: Rzeszow Visa Application Centre Rzeszów, ul. Warszawska 18, SkyRes business center, 2nd floor Номера телефону цього центру немає. Якщо Вам потрібні інші центри, то найкращим місцем пошуку по країнах, є сторінка: TLS Contact. Вийдіть на цю сторінку та оберіть потрібну країну. Зауважте також те, що у чинних настановах схеми є гнучкість в тім, що з причин воєнного хаосу, не всі люди можуть подавати всі потрібні документи. Це означає, що якщо Ви зможете знайти вагому причину неволодіння Вами окремим документом про доказ того чи іншого, то працівники візового центру можуть зробити для Вас виняток. Ось прямий текст двох абзаців з настанов, які цього стосуються: Evidence of relationship Applicants should provide evidence of their claimed relationship. The best evidence will be an appropriate certificate issued by a relevant authority, for example a marriage or civil partnership certificate for a partner or a birth or adoption certificate for a parent or child. In the absence of such evidence an applicant should be asked to provide any other official and independent evidence to demonstrate the relationship, such as tenancy agreements or joint bank statements. These can include digital versions or copies. Where an applicant is unable to provide evidence of their claimed relationship caseworkers have discretion to take into account the circumstances of the application and any reasonable explanation for a lack of evidence. The starting point should be to accept statements provided with the application unless there is good reason to suspect otherwise. Ниже подається посилання на офіційну та ориґінальну сторінку з настановами. Ця сторінка є настановами не для Вас, а для працівників візових центрів, які приймають рішення про те, видавати Вам візу за Сімейною схемою, чи ні. Concession to the Immigration Rules for Ukrainian nationals on family routes
У четвер, 10 березня 2022, Світлана написали:
Які потрібно документи для подання візи, для мене і дитини 5 років.
У четвер, 10 березня 2022, Новини Британії написали:
Вітання, Світлано. Жодні з настанов уряду не перелічують всіх необхідних документів. Тому, Вам радиться мати з собою всі можливі. Також, якщо маєте змогу зачекати до вівторка, 15 березня, то Ви зможете подавати заяву онлайн без попередньої здачі біометричних даних. Детально читайте про це у наступній статті:
Візи для українців без здачі біометрики Українцям не потрібно буде здавати біометрику10.03.2022
У п'ятницю, 11 березня 2022, Поліна написали:
Чи забирають паспорт при подачі на укр.схему до отримання відповіді і як довго вони розглядають зараз таку заявку. Дякую!
У п'ятницю, 11 березня 2022, Новини Британії написали:
Вітання, Поліна. Документи, особливо ідентифікаційні, вони тримати не повинні, бо Ви за межами своєї країни і тому Вам може бути потрібно дуже часто і в будь-який час засвідчувати свою особистість. Але буквально цього у настановах не зазначається.
У вівторок, 15 березня 2022, гість запитали:
Добрий день. Чи можна зараз зареєструватися за сімейною схемою, якщо в ВБ людина прибула до 24 лютого? Дякую
У вівторок, 15 березня 2022, Новини Британії написали:
Вітання, гостю. Якщо Ви вже у СК і хоче подати на отримання дозволу на подальше перебування, то настанови кажуть наступне: Ви мусите подавати заяву онлайн. Ви потім замовите та з'явитесь на побачення в пункт Послуг Отримання Віз та Громадянства СК (UK Visa and Citizenship Application Services, скор.: UKVCAS). Розуміється так, що Вам про це має прийти відповідне повідомлення. Коли Ви будете йти на побачення, то Ви маєте мати з собою: - надруковану копію підтвердження цього побачення; - Ваш паспорт або документ мандрівника; - інші документи, які мають будь-який стосунок до Вашої справи (якщо Ви ще не відвантажили їх, коли робили онлайн заяву). Якщо з Ви подаєте заяву також на інших членів своєї сім'ї, то вони мають з'явитись на побачення разом з Вами. В тім пункті у Вас візьмуть Ваші біометричні дані та фото, за що Ви заплатите 19,20 фунтів, аби пізніше видати Вам біометричний дозвіл на перебування у СК. Якщо Ви дитина до 5 років, то у Вас там візьмуть тільки фото. Вам може бути потрібно мати з собою, або на картці, дещо більше грошей, бо з Вас там можуть стягнути ще кілька фунтів, якщо Вам доведеться робити копії документів, щось друкувати чи подібне, але нормально цього не повинно бути. Коли рішення по Вашій справі буде прийнято, з Вами знову зконтактуються. Якщо Вам потрібна допомога з будь-якими питаннями, Ви можете телефонувати на вільний чи безкоштовний нумер 0808 164 8810. Це тільки внутрішній нумер СК і Ви не можете телефонувати на нього з поза меж Британії. Також, варто зауважити, що якщо Ви для прикладу зараз у СК по сезонній чи іншій візі, то Ви маєте право продовжити її до принаймні кінця цього року і без необхідності мати тут сім'ю чи інші родинні стосунки, тобто по іншій схемі.
У четвер, 05 травня 2022, Ivanna запитали:
Потрібно дитині біометрія (дитині 1 тиждень). Чи можна біометрію зробити без присутності дитини? (Фото доставлю)

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home