Візи для українців без здачі біометрики
go home

10.03.2022 - 14:05

Четвер, 10 березня 2022 - 14:05

Візи для українців без здачі біометрики

Візи для українців без здачі біометрики
Поширити у:  f     t    Whatsapp

У внутрішніх справах центрального уряду СК повідомили, що українські біженці зможуть подавати заяви на в'їзд у Британію онлайн, тобто без необхідності особисто їхати у візові центри для здачі своїх біометричних даних.
Це стосується тих українських біженців, котрі подають заяви на в'їзд у СК по сімейній схемі і також тільки тих осіб, котрі мають українські паспорти або ідентифікаційні картки.

Правило починає діяти у вівторок, 15 березня.

Після подачі заяви онлайн та після того, як було зроблено всі потрібні перевірки, ці особи отримають пряме повідомлення про те, чи їм надано право в'їзду у СК, чи ні.

Вже після того, які ці особи прибудуть у СК, вони будуть зобов'язані здати всі необхідні біометричні дані.

За словами чинної домашньої секретарки, пані Патель, це правило дозволить візовим центрам СК, котрі розташовані у європейських країнах, зосередити більше уваги на процесуванні тих біженців, котрі не мають паспортів, чи інших ідентифікаційних документів, що засвідчують їх особу.

Щодо іншої, спонсорської, схеми, про яку було оголошено раніше, то жодних деталей ще не було оприлюднено.

Відомо тільки те, що це має бути схема, яка стосується спонсорства тих українських біженців, котрі мають бажання оселитись у СК, але не мають тут жодних безпосередніх або подальших членів сім'ї.

Відомо також те, що ця схема має надати право приватним компаніям та приватним особам виступати спонсорами українців без родинних зв'язків у СК, котрі мешкатимуть тут на тимчасовій основі.

Разом з цим, після того, як пару днів тому пані Патель була оголосила про встановлення додаткового польового візового центру біля французького міста Ліль, окремі журналісти, після дуже ретельних пошуків, так і не змогли його виявити.

Якщо цей центр насправді існує, але британські та інші європейські журналісти так і не змогли розкрити таємницю його розташування, то цікаво як це мають зробити українські біженці.

Нинішні новини:Читайте ще:

Запущено сайт схеми Homes for Ukraine Запущено сайт схеми Homes for Ukraine14.03.2022
В Оксфорді почистили бидлівську церкву В Оксфорді почистили бидлівську церкву13.03.2022
Уряд дає гроші за розташування українських біженців Уряд дає гроші за розташування українських біженців12.03.2022
Нові подробиці про схему для українців без сімейних зв'язків Нові подробиці про схему для українців без сімейних зв'язків11.03.2022
Нарешті відкрито візовий центр у Франції Нарешті відкрито візовий центр у Франції11.03.2022
Яких членів родини можна забирати з України до Британії Яких членів родини можна забирати з України до Британії6.03.2022
Патель знову набрехала Патель знову набрехала8.03.2022
СК планує візовий центр у Кале СК планує візовий центр у Кале7.03.2022
Британці спромоглися видати українцям аж 50 віз Британці спромоглися видати українцям аж 50 віз7.03.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home