Нарешті відкрито візовий центр у Франції
go home

11.03.2022 - 14:29

П'ятниця, 11 березня 2022 - 14:29

Нарешті відкрито візовий центр у Франції

Нарешті відкрито візовий центр у Франції
Поширити у:  f     t    Whatsapp

У центральному уряді СК та у міністерстві внутрішніх справ Франції оприлюднили інформацію про те, що обіцяний візовий центр на території Франції почав працювати у місті, не Ліль, як було заплановано раніше, а у місті Arras.
Це так званий польовий, або тимчасовий візовий центр.

Місто Аррас розташоване у тій самій префектурі, що й порт Кале, тобто у префектурі Па-де-Кале, десь 110 км їзди від порту Кале, що десь годину на авто при умові, якщо Ви готові викинути ще десь 15 євро за їзду на цьому проміжку автобану А26 в кожний бік, або біля двох годин їзди, якщо Ви не хочете використовувати платний автобан.

Візовий центр працює тільки для українців і має наразі ємність 40 віз на день.

Щодо війни в Україні, то нині надійшла новина про те, що компанія Мета (раніше Фейсбук) оголосила, що мережі Фейсбук та Інстаґрам тимчасово дозволяють заклики до насильства проти тваринного (руского) війська та Пуціна.

У четвер британським урядом було оголошено, що шість руских оліґархів, серед яких колишній власник Челсі, Абрамовіч, вже пішли під санкції. Їх рахунки та статки вже було заморожено. Під санкції також потрапило ще 386 членів рускої думи.

Щодо Челсі, то Абрамовіч зможе завершити продаж цього клубу тільки при умові, що він з цього не отримає жодних прибутків. У іншому випадку йому доведеться чекати закінчення дії санкцій.

За даними ООН, з України вже виїхало біля трьох мільйонів біженців, 116 тисяч з яких не є громадянами України.

Канада оголосила, що вже надає притулок українським біженцям, які зможуть залишатись жити та працювати у Канаді принаймні два роки. За довідкою про це варто звертатись у їх консульство, яке наразі ще розташоване у Лємберзі (кієвска назва: Львів). Більше подробиць про це Ви знайдете на сайті уряду Канади за адресою: www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2022/03/canada-to-welcome-those-fleeing-the-war-in-ukraine.html

У Сполучених Штатах до проґрами тимчасового стану захисту (Temporary Protected Status, TPS) було додано українців.

Це означає, що ті українці, котрі до першого березня цього року вже були на території США, отримують право подання на отримання цього статусу, який надає їм право залишатись у США упродовж принаймні 18 місяців.

Більше подробиць про це на сайті уряду США за адресою: https://www.uscis.gov/humanitarian/temporary-protected-status.

Європейські медіа все частіше повідомляють про можливість застосування тваринами, тобто рускими, хімічної зброї для ефективнішого знищення українців. Таку зброю руска худоба вже використовувала для взяття міста Алепо, у Сирії, яке було ними оточене, де вони застосовували велику кількість ґазу хлорін, який є важчим за повітря, тобто має велику здатність проникати у бомбосховища, де люди тоді, або помирали, або втікали не поверхню, де рускі їх там добивали.

Варто також зазначити, що радше через закоханість до своїх рускіх братьєв, єдине суспільне українське телебачення своєю невпинною критикою країн європейської цивілізації, відомих в рускому мірі, як Захід, небажанням закрити над Україною небо і відтак не бажанням розпочати третю світову війну, і навіть попри всю ту абсолютно рекордну та безпрецедентну підтримку, яку ці країни надають українцям, вже почало мити український мозок та наводити на українців враження про те, що у цій війні винні не їх браться рускіє, а радше країни європейської цивілізації.

Проте, це саме українське телебачення жодним чином не згадує про те, що найбільшими купцями руских авто та всіх інших транспортних засобів на цій планеті є саме українці, які заплативши руским за цю техніку, також потім ще 30 років оплачують за рускі частини.

Це саме українське телебачення жодним чином також не пояснює чому упродовж тридцяти років українці не спромоглися долучитися до НАТО. Так, 30 років, це 360 місяців.

Це саме українське телебачення жодним словом не омовлюється про те, що українці, попри масові мордування та знищення їх рускими, все ще святкують свята за руским календарем, а не за європейським, тобто саме українці є найактивнішими пропаґандистами цінностів свого рідного руского міра, його мови культури та реліґії, тобто якраз тих, що їх мордують, ґвалтують, вбивають та знищують.

Нинішні новини:Читайте ще:

Запущено сайт схеми Homes for Ukraine Запущено сайт схеми Homes for Ukraine14.03.2022
Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців13.03.2022
В Оксфорді почистили бидлівську церкву В Оксфорді почистили бидлівську церкву13.03.2022
Уряд дає гроші за розташування українських біженців Уряд дає гроші за розташування українських біженців12.03.2022
Нові подробиці про схему для українців без сімейних зв'язків Нові подробиці про схему для українців без сімейних зв'язків11.03.2022
Візи для українців без здачі біометрики Візи для українців без здачі біометрики10.03.2022
Патель знову набрехала Патель знову набрехала8.03.2022
Історія дивізії СС-Ґаличина Історія дивізії СС-Ґаличина8.03.2022
СК планує візовий центр у Кале СК планує візовий центр у Кале7.03.2022
Британці спромоглися видати українцям аж 50 віз Британці спромоглися видати українцям аж 50 віз7.03.2022
Яких членів родини можна забирати з України до Британії Яких членів родини можна забирати з України до Британії6.03.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home