Схема може спричинити експлуатацію українців
go home

16.03.2022 - 12:23

Середа, 16 березня 2022 - 12:23

Схема може спричинити експлуатацію українців

Схема може спричинити експлуатацію українців
Поширити у:  f     t    Whatsapp

На схему Доми для України вже подали заявки понад 120 тисяч людей, але така висока активність також занепокоює окремих осіб в тім, що вона разом з сердечністю може також спричинити експлуатацію вразливих жінок та дітей.
Головною причиною таких занепокоєнь є те, що як повідомляють журналісти, перевірки на кримінальне минуле тих, що мають бажання оселити в себе українських біженців, радше за все відбуватиметься вельми поверхнево, а в окремих випадках ці перевірки можуть оминати взагалі.

Працівниця доброчинної орґанізації, яка відстежує стан та працює з жертвами у питанні торгівлі людьми, яка має назву Christian Action, Research and Education, пані Lauren Agnew, каже, що схема є вельми мотивованою для британців через 350 фунтів, які пропонує уряд, але вона також може спричинити експлуатацію.

Пані зокрема каже: "З потребою швидкого опрацювання такої великої кількості заяв, у процесі перевірок власників житла, так звані червоні прапорці [важливі критерії] можуть вельми легко оминатись.
Недавня статистика від Національної Кримінальної Аґенції (NCA) вказує нам на те, що у СК на даний час є десь від 6 до 8 тисяч потенційних порушників, котрі оперують у сфері сучасних форм рабства.
Ми можемо бути впевнені, що певне число цих порушників дивитимуться на схему Homes for Ukraine, як на вельми привабливу можливість збільшення своїх прибутків.".

Додатково до 350 фунтів для власників житла, ця схема також передбачає виділення десяти з половиною тисяч фунтів місцевим радам за кожну українську особу, яка оселиться в межах території тієї чи іншої місцевої ради.

Проте, очільники місцевих адміністрації вже застерегли, що таке швидке прибування великої кількості біженців, яке очікується десь від цієї неділі, означає, що дуже часто житло може бути небезпечним для розташування у ньому людей, а зв'язки між спонсорами та прибульцями можуть дуже швидко "обриватись".

Варто зазначити, що в теорії, ця схема передбачає навідування до осель, де мешкатимуть біженці, представників місцевих рад для перевірки відповідності умов біженців. Ці представники мають мати особливу підготовку у виявленні потенційних та наявних порушень безпеки людей, особливо вразливих. Проте, як це завжди буває у Британії, на практиці все це можуть дуже легко оминати і якщо посилатимуть туди когось взагалі, то це можуть бути люди, які й уяви не мають про те, за чим вони туди прийшли.

Колишня британська прем'єрка, пані Теріза Мей (консерваторка), у вівторок застерегла членів Палати Громад про те, що українські біженці можуть стати жертвами торгівлі людьми та сучасних форм рабства. Вона каже, що це вже має місце на території Польщі та у інших країнах, котрі межують з Україною.

Пані Мей зокрема наголосила, що: "Дуже сумне віддзеркалення людської натури, що саме у той час, коли біженці втікають у ці країни в пошуку безпеки, кримінальні злочинні ґрупи та банди йдуть туди ж відразу за ними аби заробити якомога більше грошей від торгівлі людьми, які для них є просто звичайним товаром і вони намагаються заробити побільше грошей на вразливості цих людей та дітей.".

Вельми багато політиків та журналістів невпинно критикують британський уряд за те, що біженці, перед в'їздом у СК, мають мати візи.

Проте, в уряді розуміють, що держави руского міра, до яких також належить і Україна, є просто по вуха у багні жебрацтва, яке окремі називають корупцією і саме тому, хочуть запевнитись, що наявність віз хоч якимось чином допоможе запевнитись, що у Британію прибувають саме ті, що є справжніми біженцями.

У вівторок, 15 березня, німецькі канали Bild та Welt, та інші видання, повідомили про те, що у човні-готелі міста Дюсельдорф, яке є столицею західно-німецької держави Північний Рейн Вестфалія, , у якому жили 25 українських біженців чи біженок, в неділю, 6 березня, два рази по-черзі зґвалтували були 18-річну українську біженку. Це стало відомо після того, як її знайшов один старший німець і відразу замкнув у безпеці у своїй кімнаті того ж човна.

Коли ґвалтівники хотіли зґвалтувати ще одну, та відразу зателефонувала знайомій німкені, яка негайно повідомила поліцію і через кілька днів їм вдалося виявити та зловити злочинців. Точних деталей цього злочину ще до кінця не оприлюднено, бо наразі ще ведеться розслідування.

Цей випадок дуже добре свідчить про те, на якому рівні жебрацтва перебуває сучасна українська нація, за що часом так гірко платять її люди і чи ця нація направду варта того, аби стати частиною цивілізованої Європи. І мабуть саме тому розумні нації продовжують виступати проти надто поквапливого долучення українців до цивілізованого світу.

Адже ґвалтівниками були ніяк не німці, а 26-річний з Тунісу та 37-річний з Ніґерії, і як потім повідомило місцеве Кріпо, вони обидвоє також були біженцями, бо мають абсолютно леґітимні українські паспорти і в Німеччину потрапили, як українські біженці, бо під час виїзду з України показали паспорти своїх рідних країн, а під час пересування по Європі вже показували українські і казали, що вони біженці і це навіть попри те, що чинне українське законодавство не мало би дозволяти подвійного громадянства, що у свою чергу означає, що Україна мала була забрати у них їх паспорти та повідомити їх рідні країни про те, що ці люди вже мали громадянство України і відтак вони б свого рідного громадянства більше не мали.

Схема може спричинити експлуатацію українців Човен-готель "Оскар-Вайлд", де двічі зґвалтували 18-річну українку.


Тому, Вам варто бути дуже обережними, де б Ви не були, аби не втратити свою дитину і не втратити власне здоров'я.


Інше за нині:Читайте ще:

Відкрито центр допомоги Україні Відкрито центр допомоги Україні12.04.2022
Візи у Шотландію отримали вже 570 українців Візи у Шотландію отримали вже 570 українців8.04.2022
Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання22.03.2022
Безкоштовні потяги для українських біженців Безкоштовні потяги для українських біженців22.03.2022
На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину21.03.2022
Британці масово подають заяви на притулок українцям Британці масово подають заяви на притулок українцям15.03.2022
Запущено сайт схеми Homes for Ukraine Запущено сайт схеми Homes for Ukraine15.03.2022
Прибульцям більше не треба заповнювати форми Прибульцям більше не треба заповнювати форми14.03.2022
Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців13.03.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home