go home

Оновлено: 08.04.2022 - 16:11

Оновлено: П'ятниця, 08 квітня 2022 - 16:11

Британці масово подають заяви на притулок українцям

Британці масово подають заяви на притулок українцям
Поширити у: f   t   Whatsapp

За повідомленнями британської преси, на пів десятої вечора в понеділок, 14 березня, заявки на поселення українців вже були подали понад 40 тисяч осіб.
Це дуже висока активність, якщо звернути увагу на те, що сайт почав працювати тільки десь після 16 години того самого дня.

Британська преса розглядає це, як надзвичайно позитивну подію, яка дуже допоможе уникнути багатьох прикрощів та жахів, крізь які проходять українські біженці.

За даними дитячого відділу ООН, орґанізації Юнісеф, за межі України вже виїхали понад півтора мільйони українських дітей.

Якщо припустити, що тільки один відсоток з цих дітей будуть викрадені торговцями людей, для яких подібні війни є просо раєм, та продані у рабство, то це вже щонайменше 15 тисяч українських дітей. А загальна світова статистика показує, що жертвами торговців людьми стають не один, а кілька відсотків.

Палка закоханість українців в руских і постійна ненависть до європейців завжди дуже дорого коштує і за неї треба платити. Так було упродовж останніх 800 років і так мабуть буде й упродовж наступних 800, бо історичний досвід показує, що в українця вистачає пам'яті на не більше ніж 30-50 років.

Какая бидлові разніца!

Адже вже навіть на всьому так званому спільному українському телебаченні практично всі "аси топ журналісти" можуть навіть дозволити собі казати "нашомУ президентУ володимирУ ЗеленськомУ", за що навіть на радянському телебаченні таких дебілів тримали б за сто кілометрів від студії.


Інше за нині:

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте ще:

Британці пропонують українкам житло в обмін на секс Британці пропонують українкам житло в обмін на секс14.04.2022
Запущено сайт схеми Homes for Ukraine Запущено сайт схеми Homes for Ukraine15.03.2022
Активісти захопили будинок оліґарха для українців Активісти захопили будинок оліґарха для українців14.03.2022
Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців Супермакети першими пропонуватимуть працю для біженців13.03.2022
В Оксфорді почистили бидлівську церкву В Оксфорді почистили бидлівську церкву13.03.2022
Шотландія та Уельс стануть суперспонсорами українців Шотландія та Уельс стануть суперспонсорами українців13.03.2022
Яких членів родини можна забирати з України до Британії Яких членів родини можна забирати з України до Британії11.03.2022

Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju