P&O Ferries банкрутує
go home

17.03.2022 - 17:03

Четвер, 17 березня 2022 - 17:03

P&O Ferries банкрутує

P&O Ferries банкрутує
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Один з найбільших британських операторів, що надає послуги поромних перевезень головним чином між Британією та континентом, сьогодні зранку призупинила всі свої рейси.
Компанія все ще відхиляє те, що йде у банкрутство.

Всі пороми компанії наразі пришвартовані у різних портах і їм було наказано не рухатись взагалі.

Проте, після третьої години після полудня, приблизно 800 працівникам компанії, котрі все ще перебувають на своїх місцях праці, було дистанційно повідомлено, що їх вже звільнено.

Профспілки стверджують, що це незаконно і що працівниками не було отримано жодного завчасного застереження про можливе потенційне звільнення.

У компанії також повідомили, що всі чинні квитки залишаються дійсними і пасажирам потрібно звертатися до інших поромних компаній.

Компанія P&O Ferries є донькою дюбайської компанії DP World, яка під час карантинів отримала від британського уряду мільйони фунтів допомоги у вигляді ґрантів, аби компенсувати нестачу пасажирів.

Проте, P&O Ferries повідомила, що за останній рік заробила мінус сто мільйонів фунтів прибутків і також каже, що якщо вони зараз не вдадуться до дуже термінових та радикальних змін, то компанія більше не існуватиме.

Головними причинами такого критичного стану бізнесу компанії є Брекзит та епідемія, які спричинили значно меншу активність на євро-британських кордонах.

Чинний секретар транспорту СК, пан Ґрант Шапс, сказав, що він занепокоїний.


Інше за нині:Читайте ще:

Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент7.04.2022
На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину21.03.2022
Дебенамз оголосила про банкрутство Дебенамз оголосила про банкрутство1.12.2020
Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала1.12.2020

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home