На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину
go home

21.03.2022 - 20:10

Понеділок, 21 березня 2022 - 20:10

На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину

На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину
Поширити у:  f     t    Whatsapp

За словами профспілок, які представляють вже колишніх працівників фірми P&O, працівники індуських аґенцій працевлаштування, тобто також індуси, працюватимуть на поромах фірми за зарплату 1,81 за годину.
Офіційно цього ще не було підтверджено, адже це тільки те, що стверджують профспілки.

Після того, як фірма була минулого тижня зупинила всі свої рейси, згодом тодішніх працівників було звільнено оголошенням керівництва фірми, яке працівники бачили та слухали на екранах телевізорів, які розташовані на поромах.

Профспілка RMT, яка під час кампанії до референдуму 2016 року дуже активно аґітувала цих самих своїх членів за Брекзит, який за їх словами мав допомогти покращити демократію та збільшити зарплату британських працівників, стверджує, що така низька оплата праці є "жахливою експлуатацією" та "зраджуванням працівників, яких було звільнено".

Варто також зазначити, що жодні з французьких працівників цієї ж фірми, не були звільнені. Радше за все тому, що французи мають гідний уряд, а не дитячий садочок, і також мають закони, які набагато краще захищають тамтешніх працівників.

Попри те, що на території СК діє мінімальна зарплата 8,91 на годину, як від початку наступного місяця зростає до 9,50, фірма P&O не зобов'язана дотримуватись цього правила, бо її рейси курсують морем та між різними країнами і потрапляють під не британське, а міжнародне законодавство.

У самій фірмі сказали, що цифра 1,81 на годину не є коректною, але також відмовились назвати, яку саме зарплату вони платитимуть працівникам аґенцій.

Окремі з поромів фірми зареєстровані у Кіпрі, що у свою чергу означає, що вони взагалі не зобов'язані платити британської мінімальної зарплати.

Багато фірм, які використовують порти СК, дуже часто реєструються в інших країнах з метою зменшення податкового навантаження та з метою зниження зарплат, які вони виплачують своїм працівникам.

Чинний секретар транспорту, пан Ґрант Шапс, підтвердив факт того, що подібні фірми керуються міжнародним законодавством і відтак не зобов'язані оплачувати працю згідно з чинним законодавством СК.


Інше за нині:Читайте ще:

P&O Ferries відновлює рейси через протоку P&O Ferries відновлює рейси через протоку27.04.2022
Британські супермаркети збільшують зарплату Британські супермаркети збільшують зарплату8.04.2022
Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент7.04.2022
Від шостого квітня у СК зростає NI Від шостого квітня у СК зростає NI6.04.2022
Донсон впоров чергову дурницю Донсон впоров чергову дурницю20.03.2022
P&O Ferries банкрутує P&O Ferries банкрутує17.03.2022
Схема може спричинити експлуатацію українців Схема може спричинити експлуатацію українців16.03.2022
Прибульцям більше не треба заповнювати форми Прибульцям більше не треба заповнювати форми14.03.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home