Перевізники їжі хочуть пріоритету у Довері
go home

10.04.2022 - 10:13

Неділя, 10 квітня 2022 - 10:13

Перевізники їжі хочуть пріоритету у Довері

Перевізники їжі хочуть пріоритету у Довері
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Британські перевізники, котрі транспортують через протоку продукти харчування, що швидко псуються, звертаються до уряду аби їм надали пріоритети та змогу оминати все довші черги, які утворилися на автобанах, що сполучають Лондон з Довером та Фолкстоуном і є головними брамами до континенту.
Недавня погана погода у протоці, провал брекзитної комп'ютерної митної системи реєстрування вантажів, великодні вихідні та відсутність поромів P&O є головними чинниками все довших черг на виїзді з країни.

У асоціації обробки британського м'яса (British Meat Processors Association) кажуть, що окремі фірми, котрі є членами асоціації, повідомляють про те, що їх фури перед тим, як перетнути протоку, простоюють у чергах по 24 години.

В уряді сказали, що заходи керування рухом перебувають у постійному перегляді, але вони так і нічого не сказали про те, чи перевізникам вантажів, що швидко псуються, нададуть якісь ґарантії швидшого перетину кордону. Іншими словами, у цьому брекзитному уряді дають нам зрозуміти: мастіть самі собі голову з тим, що Ви маєте робити.

Директор фірми Eardley International, яка базується біля міста Lockerbie, що на півдні Шотландії, біля анґлійського кордону, пан Graham Eardley, який за звичай виряджає на європейський ринок конвой у 25 фур, розповідав БіБіСі: "Наші продукти псуються дуже швидко. Коли ми завантажуємо у нашу вівчину в понеділок, то у вівторок вона вже має розвантажуватись у Німеччині, де розташований наш найбільший ринок збуту. Що ми маємо зараз, це те, що наш конвой простоює у черзі біля Довера біля 25 годин, а якість та вартість нашого м'яса знижуються з кожною зайвою годиною.".

І ці 25 годин, це ще не все, бо перед тим, як водій вантажівки має продовжувати рух після перетину протоки, він має зробити 11-годинну перерву, що постійно реєструється у тахометрі його вантажівки і дає можливість дорожнім чи іншим поліціянтам перевірити те, чи він ці паузи робив вчасно та з необхідною тривалістю. У іншому випадку йому загрожує вельми масний штраф.

У Британії поліціянти не часто займаються такими перевірками, але у Європі це відбувається дуже часто, бо це має вплив на безпеку руху.

Необхідність цих перерв ще більше додає до проблеми з затримкою перевезень, бо водій, який часом просувається у черзі, не може у ній увімкнути перерву на своєму тахометрі, бо йому доводиться час від часу заводити двигун та рухатись далі, що у свою чергу на тахометрі автоматично скасує йому цю перерву.

Головний директор вище згаданої асоціації, пан Nick Allen, каже що такі хаоси спонукають європейських купців шукати та перемикатись до інших постачальників товарів, що у свою чергу означає, що СК втрачає все більше бізнесу та грошей.

Вище згаданий пан Eardley каже, що через ці затримки його бізнес втрачає 800 фунтів на кожній фурі, тобто щонайменше 17 тисяч фунтів на конвої.

У P&O повідомили, що мають перспективу відновити свої рейси наступного тижня, але це при умові, що їх пороми отримають дозвіл від державного реґулятора, який має провести на них передрейсові інспекції, які вони зобов'язані проводити після простою поромів.

Головні британські медіа, головним чином ті, якими володіють донори та спонсори консерваторів, дуже рідко наголошують на тім, що у чинних діях P&O винен саме Брекзит.

Проблема проте в тім, що ця фірма, з приблизно трьох тисяч своїх працівників у Європі та СК, призупинила рейси тільки у Британії та повиганяла з роботи тільки британських працівників. Жодні працівники у Європі під скорочення не потрапили, бо йти проти такої великої спілки, як ЄУ, жодна фірма чи компанія не наважиться.

Ось останнє відео від Ґардіан про чинну ситуацію біля Довера та Фолкстоун:


Ще одне відео від каналу ITV:
Інше за нині:Читайте ще:

У мандрівників починається великодній хаос У мандрівників починається великодній хаос15.04.2022
Інспектори забракували вже другий пором P&O Інспектори забракували вже другий пором P&O13.04.2022
БіБіСі витинає Брекзит зі своїх повідомлень БіБіСі витинає Брекзит зі своїх повідомлень12.04.2022
БіБіСі витинає Брекзит зі своїх повідомлень БіБіСі витинає Брекзит зі своїх повідомлень12.04.2022
Економічні показники дуже розчаровують Економічні показники дуже розчаровують11.04.2022
Під час великодніх у метро буде хаос Під час великодніх у метро буде хаос9.04.2022
При перетині каналу мати з собою харчі та воду При перетині каналу мати з собою харчі та воду9.04.2022
У СК знову спалах пташиної ґрипи У СК знову спалах пташиної ґрипи8.04.2022
Брекзит : у Довері провал митної системи Брекзит : у Довері провал митної системи8.04.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home