За копанця їжакові майже 600 штрафу
go home

21.04.2022 - 20:29

Четвер, 21 квітня 2022 - 20:29

За копанця їжакові майже 600 штрафу

За копанця їжакові майже 600 штрафу
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Панові David Herring, 53-річного віку, якого було знято на камеру, коли він кілька разів копнув їжачка, виписали штраф у розмірі 277 фунтів, плюс 300 фунтів для покриття судових витрат і ще 34 фунти витрат на жертву.
Випадок мав місце у листопаді минулого року, в місті Sudbury, в анґлійському ґрафстві Сафолк, що на північний схід від Лондона.

Переслідуванням чоловіка займалася доброчинна орґанізація захисту прав тварин, яка має назву RSPCA.

Важливо розуміти, що ця орґанізація має всі законні права на судові переслідування, тобто має повні прокурорські повноваження у справах, які стосуються захисту здоров'я та добробуту будь-яких тварин.

Під час судових слухань RSPCA арґументувала, що чоловік під час кóпання їжачка застосовував дуже велику силу, що у свою чергу на їх погляд та на погляд їх ветеренарів спричинювало "біль та жах".

Коли пан Герин пояснював свої дії, то казав, що йому спочатку виглядало, що то був не їжак, а щур.

Варто зазначити, що дане покарання не є надмірно високим через те, що за паном Дейвидом до цього ще нічого такого не тягнулося і його вважали особою доброї натури.


Інше за нині:Читайте ще:

У Англії посилено покарання за жорстоке поводження з тваринами У Англії посилено покарання за жорстоке поводження з тваринами
Чоловікові висунено звинувачення за прогулянку зі свинею Чоловікові висунено звинувачення за прогулянку зі свинею9/08/2018

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home