СК відкриває посольство в Києві
go home

23.04.2022 - 08:27

Субота, 23 квітня 2022 - 08:27

СК відкриває посольство в Києві

СК відкриває посольство в Києві
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Чинний британський прем'єр, пан Джонсон, повідомив, що наступного тижня, тобто десь після 26 квітня, Сполучене Королівство відкриє офіційне посольство в українській столиці, місті Київ.
Про це пан Джонсон заявив під час виступу в Індії, де він цими днями перебуває з метою підписати угоду про вільну торгівлю з Індією, яку, як він пообіцяв, має бути підписано вже цієї осені.

Головною вимогою Індії у підписанні цієї угоди, є необмежений доступ населення Індії до британського ринку праці. Очікується, що СК піде на цей крок.

На кінець 2018 року населення Індії становило приблизно 1,3 мільярди людей.

Проте, післябрекзитний стан британської економіки, який продовжує погіршуватись, кладе уряд Джонсона перед великою необхідністю підписання нових угод, навіть якщо окремі пункти цих угод є дуже невигідними для СК, особливо для брекзитерів, котрі дуже підтримують пана Джонсона і водночас не хочуть бачити у себе ніяких міґрантів.

Багато журналістів сходяться також на думці, що пан Джонсон поїхав до Індії аби якомога дальше втекти від проблем, перед якими він все більше постає вдома і які стосуються вечірок під час коронавірусних карантинів.

Упродовж цього тижня тиск на пана Джонсона через вечірки продовжував наростати і все більше його рідних Торі виступають проти нього.

Останнім розвитком цих подій стало голосування у четвер, 21 квітня, за те, аби парламентський комітет почав розслідування того, чи пан Джонсон таки брехав у Палаті Громад про те, що він не був на вечірках і про те, що він про них нічого не знав, що у свою чергу стане порушенням міністерської поведінки, що має привести до його відставки.

Проте, міністерська поведінка не є законодавством, а просто настановами, які пан Джонсон може просто проіґнорувати.

Розслідування є політичним і має початись після того, як поліція завершить своє розслідування по вечірках, що очікується не раніше червня цього року.

У четвер, шостого травня, у СК відбудуться місцеві вибори, які мають стати попереднім індикатором того, що британці думають про всі ці історії з вечірками та з постійною брехнею пана Джонсона, що у свою чергу покаже, якою зараз є популярність консервативної партії.


Інше за нині:Читайте ще:

У Британію в'їхало вже понад 27К українських біженців У Британію в'їхало вже понад 27К українських біженців2.05.2022
У Британії різко падає рівень продаж У Британії різко падає рівень продаж22.04.2022
Торі наразі дали Україні тільки чвертку обіцяного Торі наразі дали Україні тільки чвертку обіцяного20.04.2022
Уряд оголосив про продаж квитків за пів ціни Уряд оголосив про продаж квитків за пів ціни19.04.2022
#Брекзит : мовні школи переживають нестачу учнів #Брекзит : мовні школи переживають нестачу учнів18.04.2022
Ще один Торі пішов за педофілію Ще один Торі пішов за педофілію15.04.2022
У мандрівників починається великодній хаос У мандрівників починається великодній хаос15.04.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home