Схему Доми для України планували аби провалювати справи
go home

23.04.2022 - 20:55

Субота, 23 квітня 2022 - 20:55

Схему Доми для України планували аби провалювати справи

Схему Доми для України планували аби провалювати справи
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Британському часописові Ґардіан вдалося поспілкуватись з особою, яка є працівником чи працівницею схеми британського уряду, яка має назву Доми для України, метою якої, згідно з офіційними твердженнями уряду пана Джонсона, є приймання та розселення якомога більшої кількості українських біженців.
Працівник чи працівниця розповіли Ґардіан, що схему від самого початку було розроблено таким чином аби вона не мала потрібного успіху і якмога раніше просто провалилась.

Він каже, що "ні він, ні його колеґи взагалі не знають, що вони там роблять" і також каже, що "схему розроблено аби вона провалилася" з метою якомога обмежити кількість українських біженців у СК.

Працівник чи працівниця звертають увагу на те, що в бюро, котрі займаються схемою, панують спантеличеність, низька мораль та брак вказівок для працівників, що у свою чергу дуже часто змушує працівників схеми "видумувати" власні відповіді на подані заяви.

Працівники схеми, котрі сидять на телефонах аби давати вказівки та допомоги заявникам, отримали тільки тригодинне тренування, а коли зверталися за порадами до керівників, то у відповідь було тільки мовчання.

Джерело Ґардіан, яке працює на одну приватну фірму, яка за контрактом з урядом займається веденням схеми, розповідає: "Ми направду не знаємо, що ми робимо. Система розроблена так, аби провалювати справи біженців. Вони [уряд] хочуть аби кількість прибулих до СК українців була якомога меншою. Все, що там робиться, справляє саме таке враження. Я навіть мав/мала телефонні розмови з адвокатами, котрі мені казали, що вони ніяк не годні зрозуміти, як працює ця система.".

Джерело Ґардіан також кладе під сумнів офіційні дані уряду, які щотижня оприлюднюються по цій схемі і каже, що статистика наводить враження, що міністри є набагато щедрішими до українських біженців, ніж це є насправді.

Особі доводилося працювати навіть над такими справами, де майже ціла сім'я отримали дозвіл на в'їзд у СК окрім однієї дитини, що у свою чергу означає, що сім'я фактично сюди не приїде. Це робиться для того, аби уряд міг стверджувати, що він видає дуже багато віз, але як видно з цього прикладу, насправді це ґарантія того, що дані українці не приїдуть у СК.

Джерело також каже, що кожного дня йому/їй випадало мати десь п'ять справ, у яких сім'я отримувала дозвіл на в'їзд, а їх дитина ні. Джерело каже, що це робиться дуже часто і радше за все навмисне, але одночасно уряд мотивує тим, що дітей треба берегти від можливих торговців людьми і тому до видачі їм віз застосовуються "дуже жорсткі вимоги".

Ґардіан також повідомляє, що вони мали розмову з однією сім'єю з Бородянки, що біля Києва, котрі розповіли журналістам, що навіть попри те, що на них вже давно чекають люди у СК, які готові надати їм у себе притулок, їх дитині ніяк не давали дозволу на в'їзд більше ніж місяць. Вони подали на візу ще 21 березня. Мама отримала візу через два тижні, а її дитина ні і вони продовжували спати на підлозі у таборі в Польщі.

Проте, після того, як журналісти Ґардіан звернулися до домашніх справ СК (Home Office), дитині видали візу за два дні.


Інше за нині:Читайте ще:

Схема Доми для України небезпечна для біженців Схема Доми для України небезпечна для біженців4.05.2022
У Британію в'їхало вже понад 27К українських біженців У Британію в'їхало вже понад 27К українських біженців2.05.2022
Звіт : ціни зростають через Брекзит Звіт : ціни зростають через Брекзит27.04.2022
Цьогорічна міґрація вища ніж до Брекзиту Цьогорічна міґрація вища ніж до Брекзиту26.04.2022
Вже понад 100К українців подали на в'їзд у СК Вже понад 100К українців подали на в'їзд у СК22.04.2022
Торі наразі дали Україні тільки чвертку обіцяного Торі наразі дали Україні тільки чвертку обіцяного20.04.2022
Всіх азилянтів відправлятимуть до Руанди Всіх азилянтів відправлятимуть до Руанди14.04.2022
Британці пропонують українкам житло в обмін на секс Британці пропонують українкам житло в обмін на секс14.04.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home