Тут йдеться мова тільки про тих міґрантів, котрі в'їздять у Британію абсолютно леґально.
Число неєвропейських працівників, студентів та членів сімей, які отримали право на в'їзд у Британію, від 2016 року зросло на понад 50% до 840 тисяч.
Після того, як уряд СК знизив пороги мінімальної зарплати, яку мають отримувати міґранти у СК аби дістати візи з правом на працю та подовжив перелік потрібних фахових працівників, міґрація на територію СК знову почала значно зростати.
Додатково до цього, до загального числа міґрантів в цьому році також дадаються й українські біженці, кількість яких обсерваторія оцінює десь у 50 тисяч.
Додатково до них у СК також в цьому році мають прибути приблизно 150 тисяч міґрантів з Гонґ Конґу.
Дослідники обсерваторії кажуть, що загальна міґрація у СК цього року буде більшою ніж до Брекзиту і насамперед через те, що кількість неєвропейських міґрантів буде продовжувати зростати і вельми високими темпами.
Вони також кажуть, що дуже ймовірно, що цей рік стане рекордним роком напливу міґрантів у Британію за всю британську історію.
Під час кампанії до брекзитного референдуму у 2016 році, чинний британський прем'єр, пан Бóрис Джонсон, стверджував, що Брекзит дасть Британії право "взяти назад контроль над своїми кордонами" та зупинити міґрацію, що було вирішальним фактором у голосуванні британців за вихід з ЄУ.