Звіт : ціни зростають через Брекзит
go home

27.04.2022 - 09:12

Середа, 27 квітня 2022 - 09:12

Звіт : ціни зростають через Брекзит

Звіт : ціни зростають через Брекзит
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Звіт аналітичного центру СК у Європі що Змінюється (UK in a Changing Europe, скор.: UKICE) зазначає, що вже є переконливі свідчення про те, що найголовнішою причиною зростання цін на наші харчі у минулому та цьому році є саме Брекзит.
У центрі кажуть, що через перешкоди, спричинені виходом СК з Європейської Унії, ціни на харчі, між груднем 2019 вереснем 2021, зросли на шість відсотків, що у свою чергу спричинює все більше фінансове навантаження на британські ґаздівства.

У звіті йдеться про те, що харчові продукти, котрі практично завжди постачаються у СК з країн ЄУ, серед яких свинина, помідори та мармеляди, бачили більше зростання в ціні на полицях наших супермаркетів ніж ті, що постачаються з інших країн світу, як для прикладу тунець та екзотичні фрукти.

До кінця цього року британські ґаздівства зазнають найбільшого зростання вартості їх життя ще від 1950х.

До все вищих цін на енерґоносії нам додаються все вищі ціни на харчі і головним чином тому, що ми самі цього хотіли проголосувавши за Брекзит та за уряд пана Джонсона.

Зі звіту дуже добре виглядає, що вплив коронавірусної епідемії на зростання цін на харчі у Британії був дуже незначним, а натомість найбільший вплив на ціни мають запроваджені після Брекзиту перешкоди у торгівлі між СК та країнами ЄУ.

Ще один звіт від державного Бюро Національної Статистики (ONS) свідчить про те, що навіть перед самим Брекзитом ціни на харчі у Британії продовжували падати, але практично відразу після нього, в січні 2021 року, ціни почали підійматись і ніхто не може напевно сказати, коли зупиниться це зростання.

Цифри, які було оприлюднено іншим звітом, від аудиторської фірми UHY Hacker Young, показують, що британські підприємства та споживачі вже викинули на різні імпортні товари тільки митних зборів на загальну суму 4,8 мілярдів фунтів, що є рекодним і також є на три мільярди фунтів більше ніж на це пішло у позаминулому році.

Мовник чинного центрального уряду СК прокоментував вищеподаний звіт, як: "Упродовж року ціни на харчі завжди коливаються, що залежить від різних факторів, серед яких зміни в курсах валют та зміни цін на сировинні ресурси. Ґлобальне зростання цін на ґаз призвело до зростання собівартості молочних продуктів та яєць і також до зростання собівартості палива.".

Варто зазначити, що курс британського фунта стосовно євро після брекзиту залишається вищим ніж до нього, що у свою чергу вказує на те, що імпортовані товари, серед яких дуже багато харчових продуктів, мали би мати ще меншу ціну ніж до Брекзиту.


Інше за нині:Читайте ще:

У Британії рекордна міґрація за всі часи У Британії рекордна міґрація за всі часи29.05.2022
Брекзит : економіка СК продовжує скорочення Брекзит : економіка СК продовжує скорочення12.05.2022
Понад 2М мають брак харчування Понад 2М мають брак харчування9.05.2022
Банк Анґлії знову підвищив ставку Банк Анґлії знову підвищив ставку5.05.2022
Соняшникова олія може не мати соняшнику Соняшникова олія може не мати соняшнику1.05.2022
Брекзит : перевірки імпорту знову відтерміновано Брекзит : перевірки імпорту знову відтерміновано30.04.2022
Міністри хочуть техогляд раз на два роки Міністри хочуть техогляд раз на два роки27.04.2022
Швидкість зростання цін найвища за декаду Швидкість зростання цін найвища за декаду26.04.2022
Цьогорічна міґрація вища ніж до Брекзиту Цьогорічна міґрація вища ніж до Брекзиту26.04.2022
Брекзит : заяви європейських студентів впали на половину Брекзит : заяви європейських студентів впали на половину26.04.2022
Брекзит : торгівля з ЄУ на найнижчому рівні Брекзит : торгівля з ЄУ на найнижчому рівні26.04.2022
Схему Доми для України планували аби провалювати справи Схему Доми для України планували аби провалювати справи23.04.2022
Супермаркети обмежують продаж олії Супермаркети обмежують продаж олії23.04.2022
У Британії різко падає рівень продаж У Британії різко падає рівень продаж22.04.2022
#Брекзит : мовні школи переживають нестачу учнів #Брекзит : мовні школи переживають нестачу учнів18.04.2022
У мандрівників починається великодній хаос У мандрівників починається великодній хаос15.04.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home