У британських школах погіршується та скорочується харчування
go home

17.05.2022 - 17:59

Вівторок, 17 травня 2022 - 17:59

У британських школах погіршується та скорочується харчування

У британських школах погіршується та скорочується харчування
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Найбільші компанії, котрі забезпечують харчування у школах Анґлії, застерегли про те, що через значне зростання цін на харчі, якість їжі, яку вони продають у школах буде погіршуватись і порції ставатимуть меншими.
Пан Andrew Selley, який є шефом однієї з фірм шкільного харчування в Анґлії, яка має назву Bidfood, каже, що перед його фірмою та іншими, що працюють у цій сфері, постає вибір тільки між тим, подавати гіршу якість харчування, чи зменшувати порції.

Це застереження надійшло відразу наступного дня після того, як чинний голова Банку Анґлії, пан Andrew Bailey, застеріг про те, що вже до кінця цього року нас очікує, за його словами, "просто апокаліптичне" зростання цін на харчі.

Головними причинами такого жахливого зростання цін у Британії пан Бейлі називає Брекзит та війну в Україні, на території якої зберігається багато сільськогосподарської продукції, але через постійні бої її наразі немає як вивезти.

За словами пана Бейлі, разом з тими наслідками Брекзиту, які ми вже маємо, ми також додатково стоїмо на порозі можливих торгових війн між Британією та різними країнами ЄУ через оголошені нещодавно намагання уряду пана Джонсона однобічно змінити або взагалі призупинити дію окремих пунктів північно-ірландського протоколу.

Про це також було оголошено у нинішній заяві чинної зовнішньої секретарки СК, пані Лиз Трас, коли вона у Палаті Громад оголосила, що уряд хоче внести законодавство, яке дозволить СК однобічно призупиняти дію цього протоколу.

У Єврокомісії застерегли, що цей крок спричинить помсту з боку ЄУ і може привести до торгової війни.

Про зміну протоколу, який кладе фактичний кордон між П. Ірландією та Британією, в уряді оголосили після того, як минулого тижня північно-ірландські юніоністи, які хочуть долучення П. Ірландії до Анґлії, заявили про те, що закім протоколу не буде змінено або взагалі скасовано, вони не прийматимуть участі у формуванні уряду П. Ірландії.

Згідно з умовами Угоди Великої П'ятниці, північно-ірландська асамблея має мати присутність, як представників Шин Фейну, так і представників DUP, тобто юніоністів. Без спільного консенсусу існування асамблеї неможливе.

Саме з причини проблем з північно-ірландським протоколом і також з тієї причини, що вперше за всю історію існування Північної Ірландії, на минулих виборах більшість взяла партія Шин Фейн, тобто прихильники виходу П. Ірландії з СК та долучення її до Республіки Ірландія, юніоністи намагаються будь-яким чином блокувати роботу асамблеї.


Інше за нині:Читайте ще:

Брекзит : чорний понеділок - фунт найдешевший за всі часи Брекзит : чорний понеділок - фунт найдешевший за всі часи26.09.2022
Зростання цін найвище за останні 40 років Зростання цін найвище за останні 40 років22.06.2022
Британія дає дворічні робочі візи для випускників ВНЗ Британія дає дворічні робочі візи для випускників ВНЗ30.05.2022
Британія : чергові вихідні черговий бардак Британія : чергові вихідні черговий бардак28.05.2022
Кожне ґаздівство отримає £400 Кожне ґаздівство отримає £40026.05.2022
Інфляція найвища за останні 40 років Інфляція найвища за останні 40 років18.05.2022
Шин Фейн вперше отримує впевнений контроль на Стормонтом Шин Фейн вперше отримує впевнений контроль на Стормонтом6.05.2022
Уряд хоче повністю переписати протокол Уряд хоче повністю переписати протокол21.07.2021
Брекзит : уряд відхилив нові пропозиції ЄУ Брекзит : уряд відхилив нові пропозиції ЄУ27.07.2021
Брекзит : DUP призупинила будівництво митниці Брекзит : DUP призупинила будівництво митниці27.02.2021
Брекзит : економіка СК продовжує скорочення Брекзит : економіка СК продовжує скорочення12.05.2022
Промова Королеви 22 Промова Королеви 2210.05.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home