Домашню Секретарку вже також вигнали з роботи
go home

19.10.2022 - 19:12

Середа, 19 жовтня 2022 - 19:12

Домашню Секретарку вже також вигнали з роботи

Домашню Секретарку вже також вигнали з роботи
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Вже колишня секретарка внутрішніх справ СК, пані Suella Braverman, спроміглася побити всі рекорди в тім, що тепер вважається домашньою секретаркою СК з найкоротшим стажем роботи за всі часи, бо пішла у відставку рівно через 43 дні після того, як почала працювати.
Пані Брейвермен, індуського походження, але народжена у Британії, сьогодні після полудня оголосила про те, що йде у відставку.

Причиною своєї відставки вона назвала якийсь випадок, під час якого вона нібито напередодні була порушила міністерську поведінку.

Проте, журналісти реальною причиною відставки називають її "тертя" з чинною прем'єркою СК, панею Лиз Трас щодо шляху розвитку подальшої політики держави.

Пані Брейвермен є консерваторкою крайно-правих поглядів, затятою брекзитеркою, жорсткою анти-міґранткою і перебуває, як кажуть, у ядрі анти-європейської ґрупи членів Палати Громад консервативної партії, яка відома під назвою Європейська Дослідницька Ґрупа (European Research Group, скор. ERG) і до якої належать всі найпалкіші консерватори анти-європейці, котрі також мають вельми фашистські та націоналістичні погляди і більшість з яких складали ядро уряду пана Бориса Джонсона від 2019 року.

Наразі пані Брейвермен продовжує залишатись головихою ґрупи ERG.

Новим домашнім секретарем СК прем'єрка Трас вже призначила колишнього секретаря з питань транспорту, пана Ґранта Шапса (на фото нижче), який є вельми помірним консервативним політиком більш центристського спрямування і який працював ще в уряді Дейвида Камерона.

Це призначення свідчить про те, що пані Трас дуже намагається зберегти свою посаду і намагається задовольнити погляди також і тих консерваторів, котрі перебувають на лівішому боці політичного спектру.

До брекзитного референдуму 2016 року пан Шапс, так само, як і чинна прем'єрка Трас та чинний канцлер Гант, був прихильником перебування Британії у Європейській Унії.

Проте, після референдуму, радше за все з метою збереження своєї політичної шкіри, подібно обидвом іншим, змінив свою позицію, але відкрито про це практично ніколи не заявляв.

Після оголошення про призначення пана Шапса на посаду домашнього секретаря пані Трас також оголосила, що пенсія у наступному фінансовому році зросте відповідно вересневій інфляції, тобто на 10,1%.

Домашню Секретарку вже також вигнали з роботи


Інше за нині:Читайте ще:

Домашня секретарка далі на роботі Домашня секретарка далі на роботі25.10.2022
Британським прем'єром вперше став індус Британським прем'єром вперше став індус24.10.2022
Джонсон оголосив про вихід з боротьби за лідерство Торі Джонсон оголосив про вихід з боротьби за лідерство Торі23.10.2022
Прем'єрку Трас вже також вигнали з роботи Прем'єрку Трас вже також вигнали з роботи20.10.2022
Брекзит дає джосу - інфляція поза 10% Брекзит дає джосу - інфляція поза 10%19.10.2022
Канцлер Гант скасував майже все обіцяне у міні-бюджеті Канцлер Гант скасував майже все обіцяне у міні-бюджеті17.10.2022
Канцлера Квартена вже вигнали з роботи Канцлера Квартена вже вигнали з роботи14.10.2022
Британська економіка за серпень знову неґативна Британська економіка за серпень знову неґативна12.10.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home