Прем'єрку Трас вже також вигнали з роботи
go home

20.10.2022 - 13:49

Четвер, 20 жовтня 2022 - 13:49

Прем'єрку Трас вже також вигнали з роботи

Прем'єрку Трас вже також вигнали з роботи
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Кілька хвилин тому вже колишня британська прем'єрка, пані Лиз Трас, оголосила про свою відставку з посади Прем'єр-міністерки Сполученого Королівства.
Пані Трас подала заяву про відставку після вельми тривалої розмови з головою парламентського комітету консервативної партії, який має назву Комітет 1922, Сером Ґреам Брейді, який мав зустріч з нею аби дати їй зрозуміти, що переважна більшість членів Палати Громад від консервативної партії бажали її негайної відставки.

Офіційною причиною бажання збутися пані Трас, більшість консерваторів називають те, що її політичний курс останніми днями докорінно змінився порівняно з тим, про який вона оголошувала під час кампанії обрання її на посаду прем'єрки.

Під час проголошення заяви, пані Трас сказала, що вже повідомила про це Його Величність, Чарльза ІІІ, і також сказала, що залишатиметься виконувати свої чинні обов'язки до обрання наступного прем'єр-міністра.

Пані Трас пробула на посаді прем'єрки СК тільки 45 днів, що є найкоротшим терміном прем'єр-міністрів за всі часи.

Найкоротшим за терміном британським прем'єром до неї був George Canning, який пропрацював на посаді 119 днів. Це було ще у 1827 році, тобто майже 200 років тому.

14:15:

Стало також відомо, що нового прем'єр-міністра чи прем'єр-міністерку буде обрано упродовж наступних семи днів.

Обрання нових прем'єра чи прем'єрки цього разу буде проводитись тільки членами Палати Громад від консервативної партії. Тобто без участі будь-яких інших членів консервативної партії, як це мало місце під час обрання прем'єрки Трас.

Після оголошення своєї заяви панею Трас, британські лейбористи та інші опозиційні партії закликали до негайного проведення позачергових парламентських виборів, бо країна вже повністю занурилась у повний політичний хаос.

Проте, будь-які парламентські вибори, на даний час є найостаннішим, чого хочуть самі консерватори, чия популярність наразі складає десь тільки половину тієї, яку мають британські лейбористи.

17:00

Колишній прем'єр, пан Борис Джонсон, якого були вигнали з роботи пів року тому, вже заявив, що "серйозно розглядає можливість висунути свою кандидатуру на посаду прем'єра знову".

Пан Джонсон наразі вже десь п'ятий раз від початку року зручно відпочиває на Багамах. Проте, коли він вчув про нові вибори прем'єра, то відразу повідомив, що припиняє відпустку і прямує на батьківщину.

22:15:

У четвер ввечері стало також відомо, що не тільки члени Палати Громад від консервативної партії будуть обирати лідера, як це оголошували раніше, але й також інші члени консервативної партії, які цього разу вже голосуватимуть тільки онлайн аби країна якомога швидше отримала нового прем'єра.


Інше за нині:Читайте ще:

Бюджет 23 : Мінімальна має зрости десь на цілий фунт Бюджет 23 : Мінімальна має зрости десь на цілий фунт15.11.2022
Банк Анґлії підвищив ставку ще на 0,75% Банк Анґлії підвищив ставку ще на 0,75%4.11.2022
Британським прем'єром вперше став індус Британським прем'єром вперше став індус24.10.2022
Джонсон оголосив про вихід з боротьби за лідерство Торі Джонсон оголосив про вихід з боротьби за лідерство Торі23.10.2022
Домашню Секретарку вже також вигнали з роботи Домашню Секретарку вже також вигнали з роботи19.10.2022
Брекзит дає джосу - інфляція поза 10% Брекзит дає джосу - інфляція поза 10%19.10.2022
Канцлер Гант скасував майже все обіцяне у міні-бюджеті Канцлер Гант скасував майже все обіцяне у міні-бюджеті17.10.2022
Канцлера Квартена вже вигнали з роботи Канцлера Квартена вже вигнали з роботи14.10.2022
Британська економіка за серпень знову неґативна Британська економіка за серпень знову неґативна12.10.2022
Оприлюднено нові монети з Чарльзом ІІІ Оприлюднено нові монети з Чарльзом ІІІ30.09.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home