На головну

30.07.2015 - 01:18

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсПерспектива акумулювання надто великих боргів може відбити бідніших студентів Англії від бажання продовжувати навчання.

Комісія Трасту Саттона (Sutton Trust), яка аналізує плату за навчання, намагалась вивчити, як останні зміни у бюджеті можуть вплинути на стан майбутньої освіти.

Комісія також закликає до повного перегляду системи фінансування студентів.

Траст Саттона займається просуванням соціальної мобільності через досягнення в оствіті.

Даний звіт комісії опрелюднено після того, як канцлер Озборн повідомив, що від початку наступного фінансового року скасовує студентський ґрант, метою котрого була допомога у навчанні менш забезпеченим студентам. Озборн також повідомив, що університети зможуть збільшувати оплату за навчання, індексуючи її відповідно до поточної інфляції, що, згідно звіту комісії, означає, що плата за навчання в університетах Англії до 2020 року може зрости до 10 тисяч фунтів за кожний рік.

Такий розвиток подій може означати, що студенти, котрі завершать навчання у 2020 році можуть опинитись перед загальним боргом у розмірі 53 тисячі фунтів.

Звіт комісії також стверджує, що тільки 5% сьогоднішніх студентів зможуть виплатити ці борги до того, як їм виповниться 40 років.

Варто нагадати, що оплата за навчання у Шотландії для студентів, котрі до вступу в університет прожили там принаймні 5 років, є безкоштовною.Подібні статті: