Перелік всіх новин

Королівська Промова: очікуються багатотисячні протести анти-консерваторів

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЗавтра у Сполученому Королівстві відбудеться Промова Королеви, котра дає початок роботі нового скликання британського парламенту. У Промові Королеви будуть окреслені заходи та напрямки роботи нового парламенту Британії на наступні 5 років (до наступних парламентських виборів).

У зв'язку з цим на Трафальґарському та Парламентському Майданах у центрі Лондона очікуються багатотисячні протести проти запланованої політики уряду Торі, що передбачає значні врізання державного бюджету, котрі багато людей пов'язують не так з необхідністю зменшення державного боргу, як із втіленням чисто консервативної ідеології.

Організатори протестів передбачають приблизно 5 тисяч людей, куди входитиме й великий студентський блок.

Ще 2 тисячі очікуються на окремому марші уздовж Даунин Стріт до Уестмінстерського палацу (будинок парламенту СК).

Войовничі анархісти також планують завтра протест на Парламентському Майдані (Parliament Square) приблизно о тій самій годині, коли Королева прибуде до Уестмінстера. Очікується, що вони вигукуватимуть "Ще 5 років цього гімнá! Не *** пройде!" (“Five more years of this shit? No fucking way!”).

Ці протести є частиною тривалої хвилі протестів проти перемоги консерваторів на останніх парламентських виборах 7 травня цього року.

Група UK Uncut (проти врізок) закликала провести день загально національного антиурядового протесту біля Банку Англії 30 травня. На цей заклик у мережі Фейсбук вже відгукнулось 60 тисяч людей.

джерело: http://www.theguardian.com/politics/2015/may/26/anti-tory-protests-parliament-queens-speech


Подібні статті:

Промова Королеви (Queen's Speech) 2017