Перелік всіх новин

Сполучене Королівство та Росія відновлять перемовини по Сирії

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВищі британські та російські офіційні особи відновлюватимуть перемовини щодо кризи у Сирії після того, як про це домовились Дейвід Кемерон та Владімір Путін.

За повідомленнями джерел з Даунін Стріт, відновлення перемовин радниками по безпеці узгоджувалось лідерами обох держав у телефонній розмові вчора ввечері.

Президент Путін телефонував панові Кемерону з метою привітання його з перемогою на останніх парламентських виборах.

Обидва лідери розмовляли упродовж 30 хвилин, де головними темами були Сирія та Україна.

Лідери погодились, що пошук мирного вирішення громадянської війни у Сирії і особливо, що стосується так званої ISIL (Ісламської Держави), є в інтересах обох держав.

Кемерон та Путін домовились про те, що їх радники з безпеки мають продовжувати діалог з "поміркованою сирійською опозицією" в пошуках найкращого виходу з даної ситуації.

Що стосується України, Дейвід Кемерон відчуває, що існують, за словами представників уряду, "глибокі відмінності" щодо ролі Росії в українському конфлікті. Проте, речниця уряду Британії сказала, що: "на даному етапі пріоритетом залишається втілення Мінських угод".

В лютому цього року перемовини у Мінську стали результатом плану щодо миру в Україні.

На завершення розмови п. Кемерон сказав, що: "У минулому СК та Росія разом успішно працювали над ядерною проблемою Ірану і я сподіваюсь, що в наступні роки ми могли б відшукати інші питання, де СК та Росія працювали б разом у питаннях спільних інтересів.".
ther on matters of mutual interest."

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-32877719