Сполучене Королівство та Росія відновлять перемовини по Сирії

Перелік всіх новин

Сполучене Королівство та Росія відновлять перемовини по Сирії

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВищі британські та російські офіційні особи відновлюватимуть перемовини щодо кризи у Сирії після того, як про це домовились Дейвід Кемерон та Владімір Путін.

За повідомленнями джерел з Даунін Стріт, відновлення перемовин радниками по безпеці узгоджувалось лідерами обох держав у телефонній розмові вчора ввечері.

Президент Путін телефонував панові Кемерону з метою привітання його з перемогою на останніх парламентських виборах.

Обидва лідери розмовляли упродовж 30 хвилин, де головними темами були Сирія та Україна.

Лідери погодились, що пошук мирного вирішення громадянської війни у Сирії і особливо, що стосується так званої ISIL (Ісламської Держави), є в інтересах обох держав.

Кемерон та Путін домовились про те, що їх радники з безпеки мають продовжувати діалог з "поміркованою сирійською опозицією" в пошуках найкращого виходу з даної ситуації.

Що стосується України, Дейвід Кемерон відчуває, що існують, за словами представників уряду, "глибокі відмінності" щодо ролі Росії в українському конфлікті. Проте, речниця уряду Британії сказала, що: "на даному етапі пріоритетом залишається втілення Мінських угод".

В лютому цього року перемовини у Мінську стали результатом плану щодо миру в Україні.

На завершення розмови п. Кемерон сказав, що: "У минулому СК та Росія разом успішно працювали над ядерною проблемою Ірану і я сподіваюсь, що в наступні роки ми могли б відшукати інші питання, де СК та Росія працювали б разом у питаннях спільних інтересів.".
ther on matters of mutual interest."

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-32877719