На головну

07.08.2015 - 10:17

Починаються слухання про сексуальні зловживання Лорда Дженнер

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Сьогодні починаються кримінальні процедури проти Лорда Дженнер через звинувачення у сексуальних розбещуваннях та знущаннях, котрі він чинив упродовж 1960, 1970 та у 1980 роках.

Справа слухатиметься у Вестмінстерському Магістратському Суді.

Лорд Дженнер, 87 років, відхиляє будь-які звинувачення у скоєних злочинах і його сім'я також стверджує, що він абсолютно невинний у жодних злочинах.

Лорда Дженнер мабуть буде спрямовано до Коронного Суду, котрий вирішуватиме чи його здоров'я достатньо міцне для того, аби брати участь у судових засіданнях.

Раніше Коронна (державна) Прокурорська Служба Британії, CPC [СіПіЕс], вирішила припинити переслідування Лорда Дженнер на ґрунті, що він хворіє на деменцію (втрата пам'яті). Проте, згодом, через великий галас та значний тиск громадськості, CPC вирішила все ж таки дати дозвіл на судове переслідування Лорда Дженнер за його колишні злочини.

Лорд Дженнер був ЧП (членом британського парламенту) від лейбористів упродовж 27 років. Його звинувачують у 22 сексуальних знущаннях та розбещуваннях принаймні 9 дітей.

Якщо Коронний Суд вирішить, що Лорд Дженнер не спроможний постати перед судом, тоді відбудеться так зване засідання фактів, де присяжні вирішуватимуть тільки те, чи він чинив фізичне насильство, чи ні, але не вирішуватимуть чи він винний та не вирішуватимуть чи його ув'язнювати чи ні.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33814819

Подібні статті: