Перелік всіх новин

Британські зуби: міф чи реальність

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЗа словами телевізійного лікаря, Chris van Tulleken, британці мабуть найбільше відомі у світі, як люди з хиткими та поганими зубами і тим, що вони ніколи про них не піклуються.

Кореспондент БіБіСі, Justin Parkinson, намагається з'ясувати чи це справді так.

Погані зуби є одним з найпоширеніших американських жартів про британців. У світі кіно, відомий пародійник супер-шпигун, Austin Powers, брикає по Лондоні сподіваючись, що він секс символ і без жодного усвідомлення того, що у нього зажовкла та цілком крива посмішка.

В одному з епізодів мультиплікаційного серіалу Simpsons стоматолог лякає одного зі своїх пацієнтів тим, що, якщо той не піклуватиметься про свої зуби, то він відправить фото його посмішки у відомий журнал, Велика Книга Британських Посмішок і показує йому фото з рідкими та кривими зубами, котрі згідно книги належать охоронцям Букінгемського Палацу, Принцові Уельському та Шерлокові Голмсу.

Крис ван Талекен, британський стоматолог і телевізійний ведучий долучився до критики британських зубів розповівши журналові Радіо Таймс, що британські стоматологічні стандарти глобально не дуже відомі і також сказав: "те, що ми маємо бурі, ось ось випадаючі зуби, нас зовсім не бентежить".

Проте, чи насправді британські писки такі вже й жахливі?

Lance Knight - стоматолог з Манчестера відкидає ці закиди і стверджує, що всі ці жарти давно застаріли. Він, зокрема каже: "Багато людей у СК хочуть аби їх зуби виглядали краще.". Він також каже, що косметична стоматологія у США базується на тім, що там всі люди хочуть однаково виглядати з рядами "досконалих" та блискучих зубів, як ті, що були у родини Осмондів та родини Кенеді. Проте, люди у СК більше зосереджені на чистоті та вирівнюванні зубів та на їх природному вигляді.

Біля 90% пацієнтів Ленса Найта хочуть тільки кращу посмішку, а 10% все ж таки бажають мати блискучі та якомога біліші зуби, як наслідок впливу американського шоу бізнесу.

Якими б не були пріоритети, але витрати британців на стоматологічні послуги в останні роки різко зросли і за минулий рік сягнули 1,86 мільярда фунтів, згідно даних дослідницької групи Минтел.

Близько 3% людей у СК купували послуги з відбілювання зубів, що на 14% менше ніж у США. Проте, кожні троє з десяти британців все ж таки незадоволені станом своїх зубів.

Добре чи погано, але нами править спокуса гарної вроди і зубний фактор у цьому відіграє все більше провідну роль.


Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/magazine-32883893


Схожі статті: