На головну

09.08.2015 - 10:51

У Англії різко зростає число знущань над пристарілими

догляду за пристарілими
Через бюджетні скорочення служби з догляду за пристарілими працюють у все більше напруженому режимі та спричинюють суттєве зниження якості роботи у сфері догляду.

Про це заявляє головний інспектор з догляду за пристарілими Англії, Андреа Сатклиф, у своєму сьогоднішньому інтерв'ю недільній газеті, Обзервер (недільна сестра щоденника Ґардіан).

Панночка Сатклиф стверджує, що якість окремих працівників служб догляду за пристарілими знизилась до надто низького рівня.

За твердженням газети Обзервер, котра отримала інформацію через закон про вільний доступ до інформації, упродовж перших шести місяців цього року на території Англії мало місце 30 тисяч офіційних звинувачень у знущаннях над дорослими та пристарілими людьми з боку працівників сфери догляду. Знущання та насильства носили фізичний, емоційний та сексуальний характер. Серед зловживань були також випадки фінансового шахрайства. Якщо проаналізувати період від 2011 до 2015 року, то число цих знущань майже подвоїлось.

Центральний уряд на свій захист стверджує, що вживає всіх необхідних заходів для запобігання цим насильствам.

Згідно з даними Асоціації Директорів Служб Догляду за Дорослими (Association of Directors of Adult Social Services), від 2010 року бюджет сфери догляду за пристарілими та дорослими людьми було врізано на 4,6 мільярдів фунтів, що складає 31% від загального бюджету у цій сфері. Асоціація також передбачає, що у цьому році бюджетам місцевих рад Англії у загальній сумі забракне 1,1 мільярди фунтів.

Панночка Сатклиф також стверджує, що бюджетні скорочення ведуть до того, що працівники сфери догляду просто перепрацьовують та перебувають у постійному стресовому стані, що у свою чергу веде до зростання насильств та знущань. Вона також каже, що через скорочення суттєво зростає рівень відтоку досвідчених працівників і приток нових, що в кінцевому результаті коштує набагато більше.

Якщо зважити на факт постійного старіння населення, та збільшення числа тих, хто потребує догляду, то це означає, що бюджетні скорочення кладуть сферу догляду за дорослими та пристарілими під все більший тиск і очікувати будь-яких покращень у такій ситуації просто дуже наївно. Подібні статті:
джерело: http://www.theguardian.com