На головну

11.08.2015 - 13:53

Йодові добавки можуть підвищити рівень інтелекту

вживання йодових добавок
Заохочення вагітних жінок до вживання йодових добавок може у майбутньому заощадити кошти Національній Службі Здоров'я.

Дослідження, результати якого було опубліковано у журналі Ленсет (The Lancet), дійшло висновку, що якби всі вагітні жінки щоденно приймали пілюлі з йодовими добавками, вони могли б підвищити рівень інтелекту своїй майбутніх дітей та покращити їх здоров'я.

Якщо вірити дослідникам, йод є важливою речовиною для розвитку мозку людини і існують свідчення, що населення СК ймовірно не отримує достатню кількість йоду.

Проте, у державному органі, Публічне Здоров'я Англії (Public Health England (PHE)), кажуть, що різнобічне харчування може забезпечити достатню кількість йоду в організмі британців.

Головний вчений цього органу, Доктор Луіз Леві каже: "Тривалою порадою уряду є те, аби всі без винятків були спроможні вживати достатню кількість йоду з розмаїтого та збалансованого харчування.".

Давно відомо, що суттєва нестача йоду може спричинити погіршення розвитку нервової системи ненароджених дітей.

Проте, у таких країнах, як СК, де вживання йоду тільки дещо нижче рекомендованого, загальна картина доволі примарна.

Головним джерелом йоду у дієті британців є молоко та молочні продукти. Окрім молока, йод також міститься у рибі, проте, у меншій кількості.

Попереднє дослідження приблизно тисячі вагітних жінок у СК, котре проводилось у 2013 році, прийшло до висновку, що дві третини з них мали помірний дефіцит йоду у своєму організмі.

Щодо останнього дослідження, то воно припускає, що 67% жінок не отримують достатньої кількості йоду зі своєї щоденної дієти. Жіночий організм використовує йод для вироблення гормонів щитовидної залози.

Дослідження також стверджує, що вживання йодових добавок під час вагітності може підвищити рівень інтелекту майбутніх дітей десь на 1,22 пункти. Подібні статті:

Британський уряд оголосив пташині яйця вільними від сальмонельозу

Безмолочна дієта може пошкодити ваші кістки

Бігати шкідливо
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-33827594