На головну

12.08.2015 - 22:51

Майже £3000 штрафу за оральний секс у Гайд Парку

оральний
Пару закоханих, які займались оральним сексом під час концерту Паломи Фейз у лондонському Hyde Park, було оштрафовано за неприпустиму публічну непристойність.

Пані Лізанне Бек, 47 років, виконувала оральний акт над паном Саймон Марфі, 48 років, під час концерту БіБіСі Радіо 2 у вересні минулого року.

Присяжні у суді Олд Бейлей визнали їх винними після дводенного судового процесу.

Кожне з них має заплатити 1000 фунтів штрафу до листопада цього року. Вони також мають покрити судові витрати у розмірі 1750 фунтів кожне.

На суді йшлося про те, що під час відвідин концерту поведінка пари змінилась на таку, що почала викликати занепокоєння тих, хто були поруч. Один чоловік, який був поруч, записав їх дію на свою мобілку. В суді він сказав, що був шокований та дуже засоромлений тим, що бачив. Він також сказав, що серед глядачів були й 8-річні діти.

Незабаром присутні викликали охорону, яка витворила палко закохану пару з концерту.

Пані Бек, яка працює офіціанткою у одному з готелів у місті Суонзі, заперечує, що здійснювала оральний акт над паном Марфі. Вона стверджує, що просто допомагала йому сходити в туалет.

Пан Марфі також цілковито заперечує свою провину і стверджує, що не пам'ятає аби щось подібне коли-небудь відбувалось по відношенню до нього. Подібні статті:

П'яну пасажирку оштрафовано на 10К П'яну пасажирку оштрафовано на 10К27.04.2021
Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем

Парі вдалося уникнути в'язниці за секс у Domino's pizza

Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-33882923