На головну

14.08.2015 - 04:36

Лорда Janner сьогодні викликають до суду

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Лорд Janner має сьогодні з'явитись у Маґістратському Суді Уестмінстера у справі знущань та насильств над дітьми після того, як його адвокати втратили апеляцію проти його появи у Вищому Суді.

Адвокати Лорда Дженнер аргументували тим, що примус лорда, якому 87 років і який хворіє на деменцію, відвідувати суд "просто первісно, негуманно та нецивілізовано".

Сам Лорд Дженнер цілковито відкидає звинувачення у 22 випадках сексуального насильства над дітьми упродовж 1960-х, 1970-х та 1980-х років минулого сторіччя.

Якщо він, попри наказ суду, не з'явиться в суді, його може бути заарештовано. Прокурори також можуть звернутись до Вищого Суду з проханням про добровільне звинувачення для продовження судового процесу.

Судді заявили, що публічні інтереси переважають особисті занепокоєння лорда відвідати суд і тому дали дозвіл на його переслідування.

Його поява в суді має тривати приблизно хвилину і йому дозволено бути в суді разом з членом своєї сім'ї та його медсестрою.

Сім'я Лорда Дженнера цілковито відкидає всі звинувачення про те, що він використовував повноваження члена парламенту для насильств над хлопчиками упродовж трьох десятків років.


Подібні статті: