На головну

16.08.2015 - 02:51

Мігранти до Британії потрапляють найбільше завдяки британцям

335
Британські гангстери стоять за вишуканою бандою з торгівлі людьми у Бельгії, котра транспортує неабияку кількість мігрантів на територію Сполученого Королівства.

Про це сьогодні пише недільна британська газета - Сандей Таймс.

Від табору нелегальних мігрантів, Джунглі 2, що біля французького Калей, до порту Zeebrugge десь 80 кілометрів. Це вказує на те, що органи влади Британії стикаються з доволі значною проблемою постійного потоку мігрантів уздовж узбережжя Франції та Бельгії аби намагатися контролювати пересування нелегалів. Це також означає, що намагання встановити перешкоди найвищого ґатунку біля міст Калей та Данкирк за немалі кошти британських платників податків, не матиме значного успіху, бо мігранти та банди з торгівлі людьми почнуть використовувати інші маршрути.

Згідно журналістського розслідування газети, організовані гангстери пропонують мігрантам, котрі мають достатню кількість готівки, "гарантований" прохід з Бельгії на територію СК за 2150 фунтів, через бельгійський порт Zeebrugge завдяки мережі вантажівок та контейнерних поромів. Газета пише, що найвпливовіші гангстери мешкають поза межами Британії, серед яких головним чином албанці та англійці. На нижчому рівні гангстерської ієрархії перебувають в головному англійці, котрі мешкають у самій Британії.

В уряді кажуть, що працюють над приборканням пересування мігрантів на територію Британії на всіх рівнях та в тісній співпраці з французькими та бельгійськими органами влади. Подібні статті:
джерело: http://www.thesundaytimes.co.uk/