Перелік всіх новин

СК не приймає квоти ЄС щодо біженців

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Сполучене Королівство не буде брати участі у квотах щодо розселення середземноморських біженців на території ЄС.

Про це заявив Держсекретар з Міжнародного Розвитку, панночка Justine Greening в інтерв'ю БіБіСі.

Очікується, що Єврокомісія сьогодні оголосить подробиці свого плану по розселенню емігрантів, котрі прибувають до кордонів ЄС, головним чином до берегів Італії та Греції, котрі просто не спроможні впоратись з життєвим забезпеченням такої великої кількості людей. З цього приводу Греція та Італія звернулись до Єврокомісії з проханням вирішити проблему розселення прибулих мігрантів. Більшість країн ЄС зійшлись на ідеї квот числа мігрантів, згідно котрих кожна з країн членів ЄС зобов'язується розселити на своїй території певну кількість мігрантів.

Сполучене Королівство не хоче брати участі у цих квотах попри те, що спочатку казало, що також братиме у цьому участь.

Джастин Ґрінин сказала БіБіСі, що: "Ми не хочемо мати обов'язкові квоти чи обов'язкові програми щодо розселення мігрантів. Ми зажурені тим, що такий підхід просто завершиться ще потужнішим магнітом для притягування мігрантів до берегів ЄС. Замість того, ми мусимо переслідувати політику припинення прибування цих мігрантів до наших берегів. Якщо поглянути на те, що притягує цих людей до наших кордонів, це сподівання на краще життя. Через це нашими спільними зусиллями ми маємо намагатись подолати світову бідність, що у кінцевому випадку зупинить наплив цих мігрантів.".


Подібні статті: