На головну

19.08.2015 - 10:14

Більшість випускників не працюють за призначенням

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Більшість випускників університетів у Сполученому Королівстві працюють на посадах, які не вимагають від них аби вони мали дипломи.

Про це йдеться у звіті британського Чартерного Інституту Персоналу та Розвитку (CIPD), який каже, що в загальному 58,8% випускників університетів у СК працюють на тих місцях, які не вимагають від них мати будь-яку ступінь.

Звіт також каже, що кількість випускників університетів у СК на даний час значно перевищує кількість висококваліфікованих робочих місць.

Виконавчий директор CIPD, Peter Cheese, каже, що звіт доводить, що припущення того, що ми зможемо перейти до більш продуктивної, висококваліфікованої економіки через збільшення кількості висококваліфікованих працівників, було хибним та помилковим.

Звіт також виявив, що дана проблема веде до "негативних наслідків" і особливо в тім, що тепер роботодавці вже вимагають мати ступінь там, де традиційно раніше жодного ступеня ніколи не вимагали. Найбільше це помітно у таких індустріях, як виробництво та будівництво.

Звіт стверджує, що в результаті такого підходу на даний час багато випускників вищих навчальних закладів працюють на місцях, котрі не вимагають жодної кваліфікації. Багато з них працюють у барах, ресторанах та навіть продавцями у крамницях.

Пан Чіз каже, що у багатьох випадках кваліфікації, які отримують випускники університетів, просто марнуються.

CIPD закликає до загально національних дебатів щодо подолання цієї проблеми і щодо того, як створювати висококваліфіковані робочі місця.

Пан Чіз також закликає уряд та відповідні організації до радикальних дій у допомозі випускникам отримати посади за своїм призначенням, бо у іншому випадку ті студентські кредити, якими уряд фінансує британських студентів, ніколи не зможуть бути повернені через низьку зарплату випускників. Існують дані, які вказують на те, що приблизно 45% студентських кредитів ніколи не буде повернено урядові через не достатньо високі зарплати та через те, що багато їдуть працювати за кордон і при цьому просто ховають свої тамтешні заробітки.

Департамент з Бізнесу каже, що забезпечує збалансованість між місцями в університетах та курсами з підвищення кваліфікації для інших молодих людей. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-33983048