На головну

21.08.2015 - 11:24

Корбин обіцяє вибачитись перед британцями за Ірак

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Найпопулярніший кандидат на голову лейбористської партії, Джеремі Корбин, пообіцяв, що якщо стане лідером лейбористів, то вибачиться перед британським народом від імені лейбористської партії за втягнення нації в іракську війну.

Про це він заявив у інтерв`ю британській газеті Ґардіан, де він також сказав, що ООН та міжнародне законодавство ніколи не можна зневажати і зокрема сказав: "Давайте скажемо собі, що ми більше ніколи без необхідних причин не відрядимо наше військо у іншу державу.".

Він також сказав, що факт втягнення Британії у війну в Іраку був помилкою тодішнього уряду і це чітко зрозуміло навіть без розслідування Чилкота.

Результати опитування показують, що Джеремі Корбин є найпопулярнішим серед кандидатів. Він також набрав великої популярності серед молодих британців, котрим, як вони кажуть, вже по вуха набридла чинна уестмінстерська система брехунів, котрі обіцяють все, а натомість дбають тільки за себе та свої бізнес інтереси. Багато також зауважують, що погляди та принципи пана Корбина пропонують міцну альтернативу сучасній британській еліті.

Інша кандидатка на посаду голови лейбористської партії, Іветте Купер, також сказала, що найбільшою помилкою попереднього лейбористського уряду було вторгнення в Ірак. Вона зокрема сказала: «Нам потрібно дочекатись оприлюднення звіту Чилкота для того, аби вияснити, що там насправді відбувалось. Жодних озброєнь масового знищення там не було виявлено і також поганою була стратегія, бо вторгнення в Ірак відібрало дуже багато ресурсів з кампанії у Афганістані у самий потрібний момент.».

Вибори голови лейбористської партії відбудуться 12 вересня цього року.


Подібні статті: