На головну

24.08.2015 - 13:04

Селмонд: дії БіБіСі у шотландському референдумі - ганьба

Алєкс Селмонд
Колишній лідер Націоналістичної Партії Шотландії та колишній Перший Міністр Шотландії, Алєкс Селмонд, називає "ганьбою" репортажі БіБіСі, пов'язані з підготовкою до референдуму за незалежність Шотландії. Він каже, що відповідає політичному редакторові БіБіСі, Ник Робинсону про те, що той описував протести під стінами шотландської штаб-квартири БіБіСі, як "протести путінського типу".

Про це пан Селмонд пише у щоденнику «Кур'єр» (The Courier).

Речник БіБіСі відповів на це і сказав, що репортажі БіБіСі під час підготовки до референдуму були "чітко неупередженими та цілковито справедливими".

Ник Робинсон, який переходить зі старшого політичного редактора телебачення БіБіСі на її аналітичну програму «Сьогодні» (Today), котра щоденно, окрім неділі, транслюється на БіБіСі Радіо 4 від 06:00 до 09:00, публічно "зіткнувся" з паном Селмонд на медіа конференції, де БіБіСі зробила телерепортаж про те, що найбільший банк, RBS, покине Шотландію, якщо шотландці проголосують за незалежність. Через кілька днів після цього репортажу, біля шотландського бюро БіБіСі у Ґлезґоу зібрався протест, який звинувачував БіБіСі в упередженості і закликав аби пана Робинсона було звільнено з його посади.

Алєкс Селмонд у своїй статті каже, що порівняння цього протесту з "протестами путінського типу" у Росії, є повним безглуздям.

Пан Селмонд пояснює появу цієї статті тільки зараз через те, що не хотів додавати зайвої кривдити хворобі пана Робинсона, у якого на початку цього року виявили рак.

Якими б зараз не були перестрілки між різними політиками та особами щодо тактик та методів, але той факт, що в результаті минулорічного референдуму Шотландія залишилась у складі СК, свідчить про те, що БіБіСі зробило свою звиклу роботу на відмінно. Невже у БіБіСі могли допустити аби з їх кишені відійшла така велика кількість тих, хто їх фінансує?


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-politics-34038667

Подібні статті:

Кому і скільки платить БіБіСі

Шотландський парламент проголосував за другий референдум

ШОТЛАНДЦІ ЙДУТЬ НА ДРУГИЙ РЕФЕРЕНДУМ

ШОТЛАНДЦІ ЙДУТЬ НА ДРУГИЙ РЕФЕРЕНДУМ