Перелік всіх новин

Анти-консервативні протести у Лондоні

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Сердиті протестуючі з плакатами та прапорами зібрались на протест у Лондоні проти запланованих бюджетних скорочень на соціальні витрати нового уряду Сполученого Королівства.

Близько 200 людей долучились до анти-урядових протестів вчора на Трафальґарському майдані у центрі Лодона після Промови Королеви, на котрій були озвучені плани роботи нового консервативного британського уряду.

Було кілька сутичок між учасниками протесту та поліцією. Окремі прийшли в масках та шарфах аби сховати свої обличчя.

Поліція намагалась локалізувати учасників протесту утворивши навколо них живий бар'єр.

Одного чоловіка було притиснуто до землі з метою вгамування і пізніше було заарештовано, коли він намагався кидати запальну суміш пізніше на Парламентському майдані.

Інший студент, Elliot Corner, 20 років, котрий навчається у музичному коледжі Лондона прибув на Трафальґарський майдан з метою мирного протесту.

Він каже, що: "Ми сьогодні тут тому, що вважаємо, що бюджетні врізання уряду вже виявились проваленим економічним заходом і їх головна мета - це передача майна від бідних до багатих. Ми бачимо, що подальші бюджетні скорочення, котрі було оголошено сьогодні, є цілковито несправедливими та не необхідними.".


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/antiausterity-protest-demonstrators-against-government-cuts-gather-in-london-after-the-queens-speech-10279806.html

Подібні статті: