На головну

27.08.2015 - 09:43

Міграційні обмеження завдають шкоди британському бізнесу

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Британський Інститут Директорів (Institute of Directors) стверджує, що Прем'єр-міністр, Кемерон, карає британський бізнес своїми обмеженнями на кількість мігрантів, яким дозволено працювати у СК.

Ця заява з'явилась перед оприлюдненням чергового звіту з чистої міграції СК, котрий очікується сьогодні, де очікують, що чиста міграція у СК перевищуватиме урядові цілі у майже три рази.

Внутрішні Справи кажуть, що залишаються відданими своїм попереднім цілям зі зменшення числа чистої міграції (різниця між тими, що в'їхали та тими, що виїхали) до десятків тисяч на рік.

Інститут Директорів та аналітичний центр, Британське Майбутнє (British Future), кажуть, що радикальна політика уряду з обмеження чистого числа мігрантів зруйнують економіку Британії. Вони закликають до "повного перегляду міграційної політики" для визначення того, які саме програми можуть бути запроваджені для зниження міграції, та одночасно для забезпечення британських підприємств необхідною кількістю кваліфікованих працівників. Вони закликають уряд звернутись до Дорадчого Комітету з Міграції (Migration Advisory Committee) з проханням виробити чітку та прогресивну міграційну програму СК, котру потім можна викласти на загальний аналіз для британської публіки.

Директор центру Британське Майбутнє, Сандер Катуала, каже, що зростаючі "стогони" міністрів щодо обмеження мігрантів руйнують репутацію Сполученого Королівства, як відчиненої та конкурентної економіки.

Попри те, що Дейвид Кемерон в останні роки весь час клянеться знизити чисту міграцію з сотень до десятків тисяч на рік,

останні цифри свідчать, що чиста міграція все ж таки складає 318 тисяч людей на рік.