На головну

27.08.2015 - 14:23

Демократія: Кемерон призначив 45 нових лордів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Прем'єр-міністр Великобританії, Дейвид Кемерон, сьогодні призначив 45 нових Членів Палати Лордів, серед яких 26 лордів-консерваторів, попри критику, що у Палаті Лордів вже й так надто багато членів.

Серед решти, 11 лордів є членами Ліберально-Демократичної Партії та 8 лейбористів.

Серед лейбористів є Теза Джоуел, Дейвид Бланкет та Алистер Дарлин (колишній канцлер СК).

Серед призначених ліберал-демократів є сер Мензис Кембел та сер Аллан Бейс.

Після цього призначення кількість членів Палати Лордів зростає до 826.

Британська Палата Лордів є другою найбільшою парламентською палатою у світі, що знову викидає на поверхню дебати щодо реформування цієї палати та зміни її на орган, який обирається людьми Британії, так як і формується Палата Громад. Проте, Дейвид Кемерон, який є консерватором, каже, що жодної реформи Палати Лордів найближчим часом не передбачається.

Членів Палати Лордів призначає Королева СК (котру також ніхто не обирав) з подачі прем'єр-міністра, а безпартійних лордів з подачі спеціальної комісії.

На даний час у Палаті Лордів 781 постійний член. Ще є 40 непостійних, котрі мають інші посади чи працюють деінде.

У Палаті Лордів 192 жінки.

Члени Палати Лордів, котрі можуть засвідчити, що вони виконують у палаті щоденну роботу, за це отримують щоденну допомогу у 300 фунтів, яка не оподатковується. Згідно з останнім щорічним звітом з Палати Лордів, витрати коштів на цю палату за 2014 рік загалом склали 94,4 мільйони фунтів, 20 з яких було витрачено на щоденну допомогу членам (їжа, транспорт, готелі, ... (наркота) ).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34072201

Подібні статті: