На головну

06.09.2015 - 11:48

5500 Сексуальних насильств у британських школах за три роки

390
Згідно з загальними даними британських поліцій, у школах Британії за останні три роки зафіксовано 5500 повідомлень про скоєння сексуальних злочинів.

Про це повідомляє БіБіСі, яке звернулось за інформацією до всіх поліцій Британії на основі Акту про вільний доступ до інформації.

Дані показують, що 4 тисячі повідомлень було зроблено про фізичні напади на сексуальному ґрунті і ще 600 повідомлень стосувалось зґвалтувань.

Принаймні п'ята частина злочинів були здійснені дітьми, а подробиці щодо решти злочинів залишаються невідомими.

Уряд каже, що школи мають зобов'язання повідомляти про кожний випадок будь-якого насильства над дітьми.

На прохання БіБіСі відгукнулись всі поліції Британії. У Британії кожне графство має власну поліцію, голова якої (Police Commissioner) обирається людьми графства на графських виборах.

Всі дані, які отримала БіБіСі стосуються періоду від 2011 до 2013 років.

Повідомляються також окремі випадки про фізичні насильства навіть у віці п'яти років (як нападники так і жертви).

Випадки про сексуальні насильства та зґвалтування відбуваються як над хлопцями так і над дівчатами.

Один з хлопців, який бажає залишатись анонімним, розповідає, що у віці 15 років його було зґвалтовано у школі трьома хлопцями, які були найпопулярнішими спортсменами школи. Коли хлопець повідомив керівництво про зґвалтування у школі, директор намагався обернути цю справу, як легку бійку у роздягальні і залишити все у спокої до тих пір поки хлопець не звернувся у поліцію.

Головний поліціянт асоціації шефів поліції, Саймон Бейлей, каже, що ці дані є тільки вершиною айсбергу і каже, що єдине, що тішить у цьому звіті, є те, що все більше дітей повідомляють про злочини.

Згідно з останнім звітом урядового Відділу з освітньої статистики Англії, 60 дітей було виключено зі шкіл за сексуальні злочини у школах Англії за 2013 рік. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-34138287