Перелік всіх новин

Меркель не відкидає змін в Угоді про ЄС

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсКанцлер Німеччини, Ангела Меркель, після зустрічі з Дейвідом Кемероном заявила, що не відкидає можливості зміни окремих положень Угоди про ЄС та готова до продовження діалогу щодо цього питання.

Після перемовин з п. Кемероном, п. Меркель заявила, що сподівається на позитивний результат майбутнього британського референдуму та хоче аби Британія залишилась у складі ЄС.

Вона додала, що: "попри те, що ми маємо спільний ґрунт у багатьох сферах, питання про зміни системи соцзабезпечення громадян ЄС у країнах членах закім виглядає більш шороховатим".

Британський прем'єр-міністр заявив, що не існує "магічного" рішення щодо реформування ЄС, але "там де є бажання, завжди є вихід".

Дейвід Кемерон намагається заручитись підтримкою лідерів країн ЄС з метою реформування головних угод Союзу.

Попри дружню атмосферу зустрічі, Ангела Меркель все ж таки нагадала, що Угода про ЄС містить в собіі так звані "червоні межі", через котрі вона не має наміру переступати. Серед них така, як вільне пересування громадян ЄС по всій території ЄС, що є однією з великих проблем для п. Кемерона. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-32925582