На головну

24.09.2015 - 20:56

Жінку звинувачують у брехні проти Primark

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Мама малятка, яка раніше звинувачувала мережу крамниць одягу, Primark, в тім, що охоронець застосовував до неї силу у той час, коли вона грудьми годувала своє малятко і наказав їй покинути крамницю, звинувачується у брехні.

Керолайн Стермер, 28 років, мешканка міста Лейсестер, з'явилась у Коронному Суді Лейсестер, де вона визнала себе винною в намаганні заперечення судової справедливості. Пані Стермер стверджувала, що під час годування грудьми своєї дев'ятимісячної доньки, один з охоронців відібрав у неї з рук дитину.

Під час її появи в суді, її було попереджено, що її може бути ув'язнено.

У липні 2013 року вона написала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, що охоронець крамниці мережі Праймарк, що має назву Гамберстоун Ґейт, яка розташована у місті Лейсестер, вихопив з її рук її доньку, яку вона тоді годувала грудьми і наказав їй залишити крамницю. Ця подія тоді набула неабиякого галасу у місцевих та національних мідія і поліція була змушена запустити розслідування.

Компанія Праймарк також запустила власне розслідування і після перегляду записів камер спостереження крамниці, заявила, що нічого подібного у крамниці не відбувалось. Праймарк також заявила, що годування дітей грудьми ніколи не створює жодних проблем для її крамниць і завжди вітається.

Закім ще не відомо, що спонукало жінку зробити таку заяву. Мабуть це стане зрозумілим під час судових слухань по цій справі, які розпочнуться у грудні цього року.


Подібні статті: