На головну

25.09.2015 - 11:05

У Донкастер розпочинається партійна конференція Юкип

433
Лідер партії Незалежності Сполученого Королівства (UKIP), Найджел Фараж, каже, що його пріоритетом не є сама партія, а радше сама ідея виходу Сполученого Королівства зі складу ЄС.

Активісти та члени партії збираються на свою щорічну конференцію у місті Донкастер, де пан Фараж виступить сьогодні зі своєю промовою, у якій наголосить на початку кампанії за вихід СК зі складу ЄС, яке має вирішуватись на майбутньому референдумі, який очікується у 2018 році.

Раніше повідомлялось, що референдум очікувався у 2017 році.

Він також каже, що об'єднання всіх груп, котрі виступають за вихід зі складу ЄС, буде великою несподіванкою.

БіБіСі наголошує на тому, що фірма з розробки стратегій, Линтон Кросбис, відхилила пропозицію підтримати Юкип та інші групи, які належать до кампанії "Ні" (проти того аби залишатись у ЄС) за 2 мільйони фунтів.

Юкип залишається відданою своїй ідеї боротьби за вихід Британії з ЄС і запустила власну кампанію за заохочення британців голосувати "Ні" на майбутньому референдумі. Назва кампанії - «Leave.eu».

Пан Фараж переконаний, що події з мігрантами на узбережжях Греції та на угорському кордоні вказують на його попередні передбачення про те, що загроза міграції "біблейського" масштабу насувається на ЄС, який вже неспроможний контролювати кого пускати, а кого ні.

Він також вірить, що його твердження про те, що Ісламська Держава використає цей масовий наплив мігрантів, як покривало для транспортування своїх терористів на територію країн ЄС, виглядає все більше ймовірним.

Один з найголовніших донорів партії стверджує, що Юкип вже перейшла межу своєї популярності і у наступні п'ять років може просто зникнути з політичного поля СК. Це вказує на те, що Юкип створювалась, як технічна партія, головним завданням якої було відібрати голоси лейбористів на користь консерваторів, що доволі чітко продемонстрували минулі парламентські вибори, які відбулись у травні цього року.Подібні статті: