На головну

02.10.2015 - 20:57

П´ятнадцятирічного засуджено на життя за змову Анзек

terrorism
Британський хлопець, якому 15 років, планував відрізáти голови австралійським поліціянтам, які брали участь у Параді Anzac Day, у Австралії, отримав по-життєве ув'язнення за розпалювання терористичної діяльності.

Хлопець є мешканцем міста Блекбурн. За вироком суду, він відсидить принаймні 5 років. Його може бути звільнено, якщо відповідні органи прийдуть до висновку, що він більше не є небезпечним для суспільства.

Хлопець, ім'я якого не називається через його неповноліття, відсилав через Інтернет тисячі повідомлень австралійському джихадистові та планував масову різанину.

Його вважають наймолодшим британцем, якого коли-небудь було ув'язнено за тероризм.

За словами поліції, план, який розробив хлопець, коли йому було 14 років, є просто моторошним через свою жорстокість та ненависть.

За словами судді, пана Сондерс, хлопець на даний час перебуває у категорії надзвичайного ризику для суспільства.

За словами кореспондентів БіБіСі, мінімальний п'ятирічний термін ув'язнення хлопця є "вікном сподівання" на те, аби побачити, чи його вдасться де-радикалізувати до того, як його переведуть у дорослу в'язницю. Проте, залишається також можливість того, що хлопець просто вже ніколи не побачить волі.

Дитинство хлопця проходило у місті Blackburn, що у графстві Ланкашиа. Він вийшов з нормальної сім'ї і мав типові стосунки зі своєю мамою, яка практично завжди возила його на будь-які зустрічі чи заходи.

Проте, коли поліція почала обшукувати його спальню, вони швидко зрозуміли, що хлопець був далеко від того, що вважається нормальним. На підвіконні вони знайшли дерев'яну скриньку з вирізьбленими словами Ісламська Держава. Пізніше детективи виявили закодовані послання до Австралії, з планами про відрізання голів офіцерам поліції, як помсту за участь австралійців у боротьбі проти ісламського світу.

Скринька на підвіконнику спальні хлопця


Хлопець відправив тисячі послань до Суедет Бензим, що у Австралії
Подібні статті: